Almanya Operasyonu / THT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeebW3b

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
344
1
Gazamız Mübarek Ola . Kimler katılabilir?Sadece Turan timi üyeleri mi?

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Gündüz ola hayır ola : )

Müsaid olanlarımız operasyon öncesi verilen link üzeri ilgili odaya muhakkak girsinler. Orada adım adım yapılması gerekenler anlatılacakdır. Tâlimatları dinlemek adına orada muhakkak bulunalım, sorun yaşayanlar olursa da yardımcı olabilecek arkadaşlar yine olur elbette.

Bende 0 deneğim, görmemiş geçirmemiş halim ile orada bulunmaya çalışacağım.

TurkHackTeam aile fertlerimi başarılarından dolayı şimdiden kutlarım.

Desteklerinizi esirgemezsiniz bilirim.

Saygılar
HABİR

oguzergo

Üye
26 Mar 2016
114
0
Nereye
Oo bende diyorum bu uyku niye uğramıyor bana :D Bir yerde sızıp kalmazsam ben de elimden geldiğince yanınızdayım.

istak

Üye
5 Haz 2016
116
0
Türkün gücübü bir kez daha görecekler ALLAHın izni ile bende katılmayı çok isterdim ama daha yeniyim inşallah birdaki operasyon da bende olurum gazamiz mübarek olsun arkadaşlar

H2ck1r

Uzman üye
10 Ara 2015
1,195
3
Üyeler de Katılabiliyorsa Bende Katılacağım : ) TurkHackTeam Ailesine Olabildiğince Yardım Etmeye Çalışacağım.

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
"TURK HACK TEAM TURAN ORDUSU TOPLULUĞU'NUN BİR ÜYESİDİR" Adlı Duyurunun Üzerine Konu Link'i Daha Faydalı Olur Sanırım...

ByHaYaLeT61

Yeni üye
6 Haz 2016
25
0
trabzon
بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Rütbe Fark Etmiyor Dimi?

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Hacker Tepeli

Uzman üye
2 Nis 2016
1,073
0
Geliyon
Gazamız mübarek olsun başarılarınızı burada gösterin.Ben de evde olmasamda destek vereceeğim Almanya'yı ayaklandıracağız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.