Almanya Operasyonu / THT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RootXDeveloper

Yeni üye
11 Haz 2016
24
0
-Polis: Aç kapıyı aç aç
-Üye: Ne oluyor polis bey
-Polis: Siz geçen günlerde yapılan almanya operasyonu içindeymişsiniz.
-Üye: Ne diyorsunuz memur bey ben sadece siteye girdim ama internet çok hızlı olduğu için dos atıyorum sandılar :trl

Konunun iyice ... Sını çıkarttınız. :trl

garry0n

Uzman üye
30 Eki 2015
1,806
1
Nereye...
Arkadaşlar VPN Kullanmaya Gerek Yok. Çünkü Zaten 1000-2000 Kişiyi Birden Türkiye'den İsteyemezler : ) Zaten VPN Kullansanız Bile TTNET, TurkTelekom Bulur Sizi. En Kötü İşsiz Gibi Hepimizi Toplarlar Türkiye'den Sonra Hapise Gönderirler :trl En Azından Birbirimizi Görmüş Oluruz :trl

:trl dostum hapse giresim geldi :) ne güzel konuşmuşsun

LevenTHT

Yeni üye
5 Haz 2016
43
0
DOS/DDOS hakkında bir şey bilmiyorum ama bizim de yemekte tuzumuz olsun maksadıyla slowloris indirdim işe yarar programdır inş

TRHacker52

Üye
31 Eki 2015
132
0
Ordu
Default odasında sadece konuşmak için toplandık beyler yanlıs bilgi vermeyelim asıl odayı yetkili 30 geçe acıklayacak default odası sadece uyerler konusuyor orada saldırı odası başka olacak açıklamayı bekleyn lutfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.