Amatör bir hacker daha :)

LaiLaiZhen

Yeni üye
23 Haz 2015
37
0
svchost.exe
iyi forumlar şu ana kadar keyloggerlarla hack yapmaya çalışıyorum mail üzerinden
fud ve crypterleri takip ediyorum çünkü keyloggerlarm yakalanmaya başladı forumda yardımcı olucak arkadaş arıyorum yaşım 26 ögrenmeye açıgım iyi forumlar :)

by112

Son düzenleme:

alpkanlar

Katılımcı Üye
26 Mar 2015
595
0
YER ALTINDAN
varsa boyle hackle para kazanma yada kolay yoldan kazanma konu acarsanız seviniriz .d

hackle illegal sınırsız para kazanma yolları var.. ama tavsiye etmemherşey yapılabilir para kazanılabilir devlet işine kadrolu olarak girilebilir çeşit çeşit para kazandırabilecek bişey ama herşeyi bilmen gerek yazılım -makina dili-atak- vs.vs. saymakla bitmez

LaiLaiZhen

Yeni üye
23 Haz 2015
37
0
svchost.exe
benim tek istedigim keyloggerlarımı cryptelemek onuda pek anlamıyorum çünkü adamlar şifreleme sistemiyle şifreliyolar hiç anlamıyorum yardımcı olcak varmı crypter konusunda

LaiLaiZhen

Yeni üye
23 Haz 2015
37
0
svchost.exe
kardeşim forumda çok konu var pek anlamıyorum hem kendi işimle hem burayla zor oluyo bi arkadaş varsa bire bir ögretmesini anlatmasını istiyorum sadece konuya bakarsan çok var

Anonymous Raiders

Yeni üye
7 Ağu 2015
19
0
00101110
kardeşim forumda çok konu var pek anlamıyorum hem kendi işimle hem burayla zor oluyo bi arkadaş varsa bire bir ögretmesini anlatmasını istiyorum sadece konuya bakarsan çok var

Kimseden öğrenemezsin.Kimse de sana öğretmek için özel bir çaba sarfetmeyecektir . Bol bol video izleyip öğrendiklerini uygularsan gelişme kaydedebilirsin , ha bu sırada arada sırada eğitim konuları açılıyor forum yönetimi tarafından , sana belli bir yere kadar yardımcı olabilirler .

Shadow QQ

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
788
1
İlgili bölüm'ü takip edip alanında uzman olan arkadaşlardan rica edebilirsin. Zorunluluk yoktur , gruplaşmak yasaktır bilgin olsun öğrenme amaçlı tabiki sorular sorup öğrenebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.