Amd Ekran Kartı Geçti Elime Ses Var Görüntü Yok Güçten Dolayımıdır Sizce?

maitreisse

Yeni üye
25 Ara 2015
26
0
Adana
Herkese merhabalar msi anakart aldım 4 çekirdek amd işlemcili 6 gb ramlı amd nin yani ati nin ekran kartını aldım 1 gb ama büyük bir ekrankartı ve ekran kartında güç yuvası var ama benim powerimde bu ekrankartına takılan güç kablosu yok.

Ekran kartını anakarta takıyorum pc bip sesini veriyor bilgisayar açılıyor fakat görüntü yok ses var acaba ekran artının güç yuvasına powerden gelen kablo takılı olmadığı içinmi böyle yoksa ekran kartımı bozuk anlamadım sizce ne dir ?
Ekran Kartım BU:
Powercolor HD5670 GDDR3 1GB 128Bit ATI Radeon DX11 Ekran Kartı

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,386
47
Merhabalar,
Bip seslerinin kısa veya uzun olduğunu ve kaç defa olduğunu intenete yazarak bilgisayarın neresinde hata olduğunu bulabilirsiniz.
Tahminimce ekran kartında sıkıntı var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.