Donanım AMD Ekran Kartı Kod 43 Hatası

Neria54

Yeni üye
9 Ara 2017
44
0
Sakarya
İyi günler,
Ekran kartı driveri doğru kurmama rağmen hata alıyorum aygıt yöneticisinden aygıt özelliklerine girdiğim zaman "Sorun billdirdiğinden windows bu aygıtı durdurdu .(kod 43)" hatası yazıyor.
İnternette araştırdım ancak çözüm bulamadım.

https://hizliresim.com/SuPRJs

Moderatör tarafında düzenlendi:

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
Neria54
ekran kartını ddu programını kaldır guvenlı modda, sonra amd adranalın edıtıon ıle kurabilirsin eger kurmassa, leptop marka model yazıp orjınal sıtesınden ındırme yapaiblirsin, oda olmassa ıobit driver booster yada driver pack solutıon yapabilirsin

Neria54

Yeni üye
9 Ara 2017
44
0
Sakarya
Ekran kartımda sorun yok diye düşünüyorum

Neria54
ekran kartını ddu programını kaldır guvenlı modda, sonra amd adranalın edıtıon ıle kurabilirsin eger kurmassa, leptop marka model yazıp orjınal sıtesınden ındırme yapaiblirsin, oda olmassa ıobit driver booster yada driver pack solutıon yapabilirsin

DDU ile kaldırıp denedim daha sonra amd sitesinden indirdiğim driver i kurdum ama adrenalin edition denemedim bir de öyle denerim. Driver booster işe yaramadı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.