American Truck Simulator PC 2016 + DLC Türkçe

EmreCanYeil8

Kıdemli Üye
23 Nis 2015
2,507
3
Mars
ATS_cov_RGB-725x1024.jpg

American Truck Simulator PC 2016 + DLC 1.4.4.2s + 7 + Harita DLC Sorunsuz 2016 Türkçe + kurulum 32-64bit destekli
American Truck Simulator PC 2016 Torrent + İndir-Full,Türkçe arayüzlü şubat 2016da sunulması beklenen American Truck Simulator
oyunu kırıldı,Americanın doğa ve manzarına American Truck Simulator oyunu ile keşfedip farklı bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız.

Minimum Sistem Gereksinimleri;
MINIMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 32-64-bit
İşlemci: Dual core CPU 2.4 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
ÖNERILEN:
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit bittabi
İşlemci: Quad core CPU 3.0 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 760-class (2 GB)
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
1. Kurulum
2. Crack kopyalayın TO: \ American Truck Simulator \ bin \ win_x64 klasörüne atıp
3. amtrucks.exe ile oyunu başlatın
————————————————————-
Boyut:1.3-gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
————————————————————–

(((Alternatif)))

'Thunder

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
768
156
Sky
Simulasyon oyunlarını sevenler için güzel bir konu , şahsen bende seviyorum teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.