!!!Amerikan ve israil detaylı boykot ürünleri listesi !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omer_glsh

Yeni üye
2 Mar 2008
45
0
Herşey planlı ve programlı en basiti tv deki diziler bile bizim aile kültürümüzü yok etmeye yönelik ;kimin eli kimin cebinde belli değil ve bunları herkes merakla ve ilgiyle izler hale geldi .Bu günümüz gençliğinede yansıyor ve hergeçen gün daha amerikan özentisi bir gençlik oluşuyor çok yazık ...

HeyKan

Yeni üye
11 Tem 2009
7
0
Arkadaşlar bu İsrail 'in nufusunun çok az olmasına rağmen adamlar kenetlenmiş oldukları için bu kadar çok mal bunların.. Bişey yapmalı.. Coco cola dediğiniz gibi İsrail malı, bunun içinde tersten okunuş die bir yazı türü var. Bir dergide okumuştum. Dergide okuduğumu burada aynen aktarayım. O sayfayı kopartmışdım...

Aynen bunLar vardı..

Kardeşler, benim bildiğim kadarıyla "Coca Cola" nın tersten okunuşundan haşa "Muhammed Yok" "Mekke Yok" anlamı çıkmaz. Arapçada "yok" kelimesi "Lam" harfi ile değil "Lamelif" harfi iledir. Ama görüldüğü üzere "Coca Cola" yazısının tersten okunuşu yukarıda kardeşimizin aktardığı gibi olsa bile oradaki harf "Lam" harfi olduğundan "Yok" anlamı çıkmaz. Eğer "Lamelif" harfi olsaydı, o mana çıkabilir denebilirdi.
Bunu daha iyi anlamak için "Lai lahe illallah" hafzına bakabiliriz. "La ilahe illallah" lafzında ki "La" "Lamelif" harfi ile yazılmıştır. Manası ise şöyledir : "La ilahe" (ilah yoktur) "illallah" (Allahtan başka).
Ama "Coca Cola" firması bildiğim kadarıyla yahudi bir firmadır. yazının tersinden "Mekke" kelimesi tartışılabilir ama "Muhammed" diye bariz bir şekilde yazıyor, yada öyle görünüyor. Bir yahudi "hayır" maksatla "Muhammed" ismini logosuna koyar mı ?

İyi günLer.

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Her Müslümanın gözünün önünde bulunması gereken bir liste. Sizinde görmeniz için araştırdım. Markalara çok dikkat edin o kadar çok ki etrafımızda ne yazık ki!!

Değerli Kardeşim;

İki gecedir liste önümde duruyor, bir taraftan gece kapanış hesaplarını yapıyorum otelin, diğer yandan listeye göz gezdiriyorum; içinden çıkamadım bir türlü, çıkacak gibi de değil. Hiç birini almayacağım, kullanmayacağım dersem, doğruyu söylememiş olurum; ama azami gayreti göstereceğim.

Değerli paylaşımın için teşekkürler.

dolunay02

Yeni üye
15 Tem 2009
3
0
elinize sağlık özelliklede barkotlar için saol onlara dikkat edecek iyi günler
emeğinize sağlık

mangoetj3

Yeni üye
21 Haz 2008
22
0
Kardes paylasim icin tesekur ederim .. inan butun kalbimle seni destekliyorum .
bir soru soracagim ama uzulerek biz ne kullancaz yedigimiz icdigimiz giydigimiz hersey onlarin liste git git bitmiyoooooooooo..

754

Yeni üye
10 Haz 2009
16
0
Bunları özelleştirmeden önce düşüncektik,yazdığın ürünleri kullanmayan yoktur:/

DoodleZz

Katılımcı Üye
24 Tem 2009
303
0
Kırkkale
Ya kardesim nerde ne marka war toplamısın bunları kanıtmayabilecekmisin acaba ?Sakın israil yanlısı olduğumu düşünmeyin . . .

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Ya kardesim nerde ne marka war toplamısın bunları kanıtmayabilecekmisin acaba ?Sakın israil yanlısı olduğumu düşünmeyin . . .

Merak ediyorsan bir araştırma da sen yap istersen...

Bunları özelleştirmeden önce düşüncektik,yazdığın ürünleri kullanmayan yoktur:/

Konuyu açan arkadaş kapsamlı bir araştırma yapmış. Destek vereceğinize köstek oluyorsunuz arkadaşlar. Zaten hep bu " teslimiyetçilik " değil mi bizi içten içe yıkan. Arkadaşımızın araştırıp bizimle paylaşmış olduğu ürünlerin elbette tamamını kullanmamazlık edemeyiz. Ama herkes elinden geleni yaptığı sürece bu ürünler azalarak yok olur gider.

Arz / Talep dengesini bozmalıyız bu ürünlerin.

KaFKaNKaaN arkadaşım, sonuna kadar destek sana.

Son düzenleme:

DoodleZz

Katılımcı Üye
24 Tem 2009
303
0
Kırkkale
Kardeş ondan değil suna inanmadım otomabil bölümünde

•Otomobil
_ Anadolu
_ Murat
_ Renault

bunlar zaten tüm otomobil sanayiyi olusturan markalar Türklerin o zmn hepsi mason . . .

bana pek inandırıcı gelmedi ne kdr da israilden nefret etsem de . . .

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Kardeş ondan değil suna inanmadım otomabil bölümünde

•Otomobil
_ Anadolu
_ Murat
_ Renault

bunlar zaten tüm otomobil sanayiyi olusturan markalar Türklerin o zmn hepsi mason . . .

bana pek inandırıcı gelmedi ne kdr da israilden nefret etsem de . . .

Otomobiller fabrikalarda bir delikten pat diye düşüp üretilmiyorlar ya. Yedek parçaları, civatalar, kullanılan malzemeler, boya , anten, vs vs.... Bir araçta o kadar çok parça var ki. Bir bütünün bir millet, kurum ya da kuruluşa ait olması için tamamının bunlar tarafından üretilmesi demektir. İnsanları ele alırsak ; iki ayrı millet mensubunun evliliklerinden doğan çocuklar " melez " olarak anılmazlar mı? Aynen bunlar da öyle işte.

Desteğe devam benden...

ibrahimim

Yeni üye
29 Tem 2009
1
0
KARDEŞ ŞEREFSİZLERİN EL ATMADIĞI SEKTÖR KALMAMIŞ!!! Ne kadar almam desen de bir gün mecbur birini alacaksın paylaşımın için teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.