Amerikanın korkulu rüyası juba!!!+18

BrokenDreamS

Katılımcı Üye
15 May 2009
988
0
☪OSMANLIDAN☪
Juba, gerçek adı, uyruğu ve özel hayatı bilinmeyen, Irak işgali sırasında bugüne (31 Ekim 2006) değin 657 ABD askeri öldüren keskin nişancı. İnternette ve uluslararası haber ajanslarında, Dragunov'la öldürdüğü ABD askerlerini tek tek görüntüleyip yayımlamasıyla üne kavuştu. Amerikanın en büyük korkusudur.BEKLEYİN BİZİ EY İSRAİL... BEKLEDİĞİNİZ HERYERDE... BEKLEYİN BİZİ EY İSRAİL BEKLEMEDİĞİNİZ HERYERDE!!!...
“Cani değilim…
İnsanları öldürmekten hoşlanmam…
Fakat işgal ettiğiniz ülkemi savunuyorum…
Çocuklarımızın hayatından çaldığınız gülümsemeyi ve güveni savunuyorum...JUBA
AMERİKA PARA KARŞILIĞI VİDEOLARI SİLDİRİYOR.
24xnms5.jpg

[GVIDEO]http://video.google.com/videoplay?docid=-8302187367555388286#[/GVIDEO]
video link: https://tik.lat/RLkLJ

Son düzenleme:

lepis

Yeni üye
4 Ocak 2010
32
0
Bu adam pro sniper kullanıyor 2000 geçik amerikalı katletti.Teşekkürünü verdim kardeşim.

hackedpasa

Üye
7 Kas 2009
125
0
adam hakLı yaLnız farkLı amaçLArıda oLaßiLir madem amacı üLkesini korumak neden o zaman para karşılığı siliyor videoALarı...

vollky

Katılımcı Üye
9 Şub 2010
931
0
istanbul
amerika çıkarları uğruna kendi askerini harcıyabilcek bir ülke bu yüzden abd ile ilgili her habere inanmıyorum örneğin 11 eylül ikiz kule saldırısı.

sahil_9024

Katılımcı Üye
20 Şub 2010
380
0
40
İZMİR
güzel laf etmiş ve çok doğru işte herkes adam öldürsün ama sadece ülkesini savunma amaçlı haklı bravooo

hero559

Yeni üye
6 Ara 2010
6
0
Adamın ismini bi forumda duymuştum araştırma yaparken burası dikkatimi çekti.Gerçekten bu adamın yaptığını gönülden tebrik ediorum.

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
inşallah ehli sünnettir ve amerikanın ajanı değildir çünkü oyunun içinde oyun var

amin inşallah...
Ajan olduğunu sanmam. yüzlerce ABD askeri öldürmüş ve ABD bu videoları para karşılığı sildiriyormuş. hem ajan gönderip hem de neden asker ve para harcasın ki?:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.