Ana e-posta hesabım çalındı! Yardım!

LiGhTsHoW

Üye
8 Nis 2016
86
0
Merhaba 😞 Dün benim ana e-posta adresim olan [email protected] çalındı. Biri ile takas yapıyorduk ve ben şifremi verdiğim an hesabımın güvenlik sorularını, Kurtarma e-postasını ve telefon numarasını dahi değiştirmiş. Hatta ben tek kollu bir insanım. 4 Yıldır kanserdim ve 24 ekimde kolum alındı sol kolum alındı bunu söylememe rağmen acımadan hesabımı çaldı. Google'ada ulaştım ve yardımcı olamadı. Tüm oyunlarım bu hesaba bağlı. Bu e-posta benim ana hesabımdı. Allah rızası için yardım edin 😞 Elimde kanıt var birsürü.

Kanıtlar:
m4k3YR.jpg

X9X0Ok.jpg

HESABI ÇALAN KİŞİNİN FACEBOOK ADRESİ: https://www.facebook.com/profile.php?id=100014557746617

BU ARADA BAŞKA FACEBOOK HESABI AÇIP FACEBOOK LİNKİNİ ALABİLDİM. DİĞER HESABIMDAN ENGELLEDİ BENİ.

Bu hesaba bağlı bir sürü kayıt olduğum site, oyun vb. Var. bu hesaptaki oyunlara toplam 100 TL'den fazla harcama yaptım. Allah rızası için yardım edin :(

Lycis

Katılımcı Üye
29 Nis 2016
516
0
Kardeş Telefonuna kayıtlı ise şifremi unuttum'a tıkla Tele mesaj gelir halledersin. Veya şifremi unuttum de sorduğu soruları cevapla.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.