Ana Sayfada Oluşan Hata

muratcanaltunok

Yeni üye
1 Ocak 2019
30
0
Video baştan izleyerek tekrarla ve bilğisayarıyın 32'mi 64'bitmi ne adına kuruluyor videoda onlarada dikkat et sadece bas geç yapma

video tekrar tekrar izledim sadece veritabanı ayarları kendimize göre ayarlanıp kurulum bitiriliyor sonra site aktif olarak açılıyor aynı sekilde yapıyorum fakat bu sayfa cıkıyor karşıma bilgisiyarım 64bit

muratcanaltunok

Yeni üye
1 Ocak 2019
30
0
Sitenin kodlarına iyi bak illa ki bir yerde hata yapmışsınızdır ve videoyu tekrar izle yada farklı videolar izle düzelecektir.

kodlardan pek anlamam ki anca işte script indir yükle:( Farklı videolara da baktım tek yapılan şey veritabanı ayarları kendimize göre ayarlanıp kurulum bitiriliyor sonra site aktif fakat bende ekran böyle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.