Anaconda'dan Python Kurarken Hata Alıyorum

SPEED 144HZ

Katılımcı Üye
15 Kas 2021
406
118
Latvia
Merhabalar anaconda.com sitesinden python 3.9 sürümünü bilgisayara kurarken Failed to anaconda menus gibi bir hata alıyorum ve kuramıyorum yardımcı olabilecek varmı

Taha'

Moderatör
30 Kas 2018
622
686
Merhaba

Anaconda 3.5'i yüklerken de aynı sorunla karşı karşıya kaldım, lütfen yüklemeye başlamadan önce aşağıdaki adımları izleyin:

1. Eski Python sürümlerini PC'nizden / Dizüstü Bilgisayarınızdan silin
  2. PC'nizde oluşturulan yol değişkenlerini temizleyin
  3. Yüklemeye başlamadan önce virüsten koruma programınızı kapatın
  4. Makinenizde JDK yüklüyse, kaldırın, ayrıca değişkende oluşturulan JAVA yolunu silin

SPEED 144HZ

Katılımcı Üye
15 Kas 2021
406
118
Latvia
Merhaba

Anaconda 3.5'i yüklerken de aynı sorunla karşı karşıya kaldım, lütfen yüklemeye başlamadan önce aşağıdaki adımları izleyin:

1. Eski Python sürümlerini PC'nizden / Dizüstü Bilgisayarınızdan silin
  2. PC'nizde oluşturulan yol değişkenlerini temizleyin
  3. Yüklemeye başlamadan önce virüsten koruma programınızı kapatın
  4. Makinenizde JDK yüklüyse, kaldırın, ayrıca değişkende oluşturulan JAVA yolunu silin
aynı cevapları internetten almışsınız herneyse
tüm adımları uyguladım fakat hata aynı

Helmsys

Ar-Ge Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,493
1,654
Hiç anaconda kullanmadım. Sanırım veri bilimi ya da yapay zeka alanı ile ilgilendiğiniz için anacondaya yöneldiniz. Aynen söylediğiniz şekilde arattığımda iki adet sonuç buldum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.