Anadolu Teknik Lise Gecme Cook Kritik Acil Yardim

alltrue

Katılımcı Üye
2 Nis 2012
708
0
İstanbul / Üsküdar
Arkadaslar benim dil anlatim 1 olucak gibi.Matematik 5 ti fakat bu hafta halam ile bodrumdaki yazliga geldik hoca proje odevinden sozlu yapip not vericekmis fakat tatilde oldufumu ogrenmis 1 yapicakmis notumu. din hocamiz yoktu sinav olamamistik butun yil yoktu hoca simdi sinav bu gun olucakmis o yuzdrn din 0 tarih 1 mat 1 dil anlatim 1 astronomi 1 ya da 2 olucak ortalama 3.0 i kurtarmaz gibi 5 tane zayif ile hangi sinavlara girerim acaba? dil anlatimi sorumluluk sinavindan gecerim %70 geriye kaldi 3 normal zayif ve 1 tanr secmeli zayif bunlar ile ilgili durum nedir sinifi gecermiyim yoksa kalirmiyim nedir yani durum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.