Anakart Alıcamda Yardım Edin Arkadaşlar :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dragon_xx

Üye
6 Ocak 2007
239
0
MRB ARKADAŞLAR KOLAY GELSIN BEN Bİ ANAKART ALICAMDA FİYAT ARALIGI 100 TL FLN OLUCAK. DD2 VEYA DD3 OLUCAK BİDE AGP SLOTU OLURSA İYİ OLUR

İŞLEMCİM:BilgiAlanı Değer
CPU Özellikleri
CPU Türü Intel Celeron D 331, 2666 MHz (20 x 133)
CPU Takma Adı Prescott-256
CPU Sürümü (Stepping) E0
Komut Seti x86, x86-64, MMX, SSE, SSE2, SSE3
Orjinal Saat [ TRIAL VERSION ]
Min / Max CPU Çarpanı 14x / 20x
Engineering Sample Hayır
L1 Trace Önbellek 12K Instructions
L1 Veri Önbellek [ TRIAL VERSION ]
L2 Önbellek 256 KB (On-Die, ECC, ATC, Full-Speed)

CPU Üreticisi
Firma Adı Intel Corporation
Ürün Bilgisi https://tik.lat/DaZXa

CPU Kullanımı
CPU #1 6 %

İŞLEMCİM CELERON İŞLEMCİ 2.66 İŞLEMCİM YANI BANA GÜZEL Bİ ANAKART ÖNERİN ONU ALAYIM BİLGİSAYRCIYA GİTTİ MDEDİM BN DD3 BELLEKLİ ANAKART ALICAM DEDİKİ CELERON İŞLEMCİN VARSA KALDIRMAZ DEDİ BNDE BİLGİSAYARI FAZLA BİLYORUM SİZLERE DANIŞAYIM DEDİM ŞİMDİKDEN TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR.

anakart:ASUS olursa iyi olur arkadaşalr DD2 Veya DDr3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.