Anakart seçimi

luq61tr

Üye
28 Şub 2013
204
0
Msi Gaming m7
Gigabyte gaming7
asus maximus vııı ranger

artıları ile beraber seçim yaparsanız sevinirim aslında aralarında fark yok gibi ama marka olarak bi tavsiye ederseniz

Wisp

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
401
0
Samsun
Anakartın fps e o kadar büyük bi etkisi olmaz benim tavsiyem anakart bütceni biraz düşür ekran kartına ekle yada hdd yerine ssd ye ekle tabi bütçen aşırı fazla değil işe ;)

luq61tr

Üye
28 Şub 2013
204
0
Diğer bileşenler tamam zaten yani diyorsunuz ki çok fark yok o üçlünün arasında o zaman asusu seçmek daha mantıklı parasal olarak

luq61tr

Üye
28 Şub 2013
204
0
Görünüşü insanı cezbediyor msi'nin anakartları diyolar oyun hariç normal kullanım kötüymüş diyolar asus sade ama özellikli diye geliyo bana

luq61tr

Üye
28 Şub 2013
204
0
Genelde yazılım ama oyun için de istiyorum fakat bu sitedeki karşılaştırmalarda asusun daha üstün oldugu görülüyor mesela ses kartında asusun daha üstün oldugu söylüyor site ama gigabytein o kadar ses kartı o kadar özellik filan sayıyor ben de duşundum gigabyte sadece laftan mı ibaret msi'ya güvenmiyorum nedense içimde bir güvensizlik var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.