Anakartın usb 3.0 portu kırıldı.

ysntk67

Üye
23 Mar 2015
199
0
Gigabyte b150md3h anakart sahibiyim. Ön usb 3.0 portlarının takıldığı girişin toplam 19 tırnağı var ve 1 tanesi kırıldığı için 18 tırnak kaldı ve ön usb portlarımın birisi çalışmıyor doğal olarak. Zorlama falan yapmadığım halde kopmuş şimdi ben ne yapmalıyım anakartımın garantisi var henüz 3 aylık falan. Bu port değişir mi ve garanti kapsamına girer mi?

Belo212

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
696
0
Nasıl kırıldığı hakkında hiç bir fikrin yok mu?
Bence kullanıcı hatası olarak da alsalar, çok pahalı bir şey değildir diye düşünüyorum.

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye
Qaranti kapsaminda olmasi gerek kardesim,soyle bi sey yap tak onu ellemeden yerine cikartma o kopmus pini topla gotur qaranti servisine ayqiti taktigimda calismiyor nedenini bilmiyorum 1 hafta oncesine kadar calisiyodu de,zaten kendileri actiklarinda gorecekler ve tamir edecekler oylede korkulacak bi sey diyil,yani qaranti disinda bile olsaydi pahali bi parca diyil,10-15 dakikalik tamir isi sadece.:)
gecmis olsun icini ferah tut kardesim,ALLAHA emanet ol.:)
Umarim aydinlata bilmisimdir.:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.