anasayfa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tedbundy

Katılımcı Üye
10 Tem 2009
323
0
uzaklardan
ne yaptıysam anasayfayı değiştiremedim çalıştır regedit ..... onlarla ilgili herşeyi yaptım o an için düzeliyor ama pcyi kapatıp açınca eskisi gibi oluyor ne yapabilirim yardımcı olursanız evinirim

``RuDoLF

Katılımcı Üye
9 Ocak 2011
396
0
Anakara
arkadaşım virüs girmiştir sen internet özelliklerine girdiğinde anasayfa değiştirme kısmı kilitli oluyor değilmi bişey yazıp değiştiremiyorsun onun bi çaresi vardı bende ama şuan unuttum üzgünüm :(

The Psiqopat

Kıdemli Üye
6 Ocak 2011
3,474
0
Onu yapman için açık sayfalar olmayacak.Çift tıklayacaksın.Daha sonra ie yi açıp araçlar seçeneklere bakacaksın.Ben denedim oldu.

6ok4y

Uzman üye
27 Tem 2008
1,234
4
(.*?)
Bilgisayar Kullanma Seviyeniz Orta Derece Yada Daha Yüksek İse "ComboFix" Öneririm. %100 Çözüm Sağlar. Bir Çok Virüsü Tek Hamlede Silebilirsiniz.

NOT : Ben Sadece Tavsiye Ederim. Gerisi Kullanıcıya Kalmıştır. Herhangi Zararda Sorumluluk Kabul Etmem :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.