Andoroid telefona uzaktan sızma

rakiyy

Yeni üye
18 Eki 2007
2
0
Arkadaşlar andoroid telefona resim gondererek karsı tarafın galerısıne mesajlarına anlamadan nasıl sıza bılırız.

RePLiKa

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,885
26
Türkiye
Dostum bunu bir fotoğraf atarak yapmak imkansız denilebilir. Android için ratlar var forum içinde araştırmanı öneririm. Sadece fotoğraf vs. atarak en fazla ip bilgisini alırsın :p

kimdenkime

Üye
6 Kas 2019
98
0
| |pwd
pek ala mümkün ratı resim ile göndermeniz az birşey uygulamaya benziyor görüntülü olarak ancak paylaşımını malesef yapamayacağım hangi moderatör ise bunu paylaşmamı istemeyen sürekli siliyor ben sana cevabını verdikçe

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
Dostum bunu bir fotoğraf atarak yapmak imkansız denilebilir. Android için ratlar var forum içinde araştırmanı öneririm. Sadece fotoğraf vs. atarak en fazla ip bilgisini alırsın :p

Maalesef yanılıyorsunuz. Fotoğraflara trojanı gömerek kişinin cihazına sızma yöntemi mevcut ve daha önce(hatta şimdi de) defalarca kez aktif olarak kullanılmıştır ve kullanılıyordur da.

RePLiKa

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,885
26
Türkiye
Maalesef yanılıyorsunuz. Fotoğraflara trojanı gömerek kişinin cihazına sızma yöntemi mevcut ve daha önce(hatta şimdi de) defalarca kez aktif olarak kullanılmıştır ve kullanılıyordur da.

Evet var sadece fotoğrafla olacak iş kesinlikle değil. Bir ratı fotoğrafa yedirebilirsiniz evet ama fotoğraf açılmaz ve yaptığınız iş belli olur. Hem fotoğrafın açılıp hemde hiçbir şeye izin vermeden sızılması imkansız gibi bir şey.
Biraz mantıklı düşünün sızılması için yabancı kaynaklara izin verilmesi lazım. Ben hayatım boyunca bir fotoğrafı açmak için bir şeylere izin vermedim :D Her neyse ben hala sadece ciddi ciddi açılan bir fotoğrafla olmayacağı fikrindeyim. Yanılıyor olabilirim.

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,002
Dinlenmede.
ANDROİD üzerinden mümkünatların sınırı yok fakat bu eylemleri SORU-CEVAP / Görsel ve Video izliyerek Tecrübe olmadan yapamazsın.
Gerekli cevaplar verilmiş ilgili makaleleri okumanı tavsiye ederim.

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
Evet var sadece fotoğrafla olacak iş kesinlikle değil. Bir ratı fotoğrafa yedirebilirsiniz evet ama fotoğraf açılmaz ve yaptığınız iş belli olur. Hem fotoğrafın açılıp hemde hiçbir şeye izin vermeden sızılması imkansız gibi bir şey.
Biraz mantıklı düşünün sızılması için yabancı kaynaklara izin verilmesi lazım. Ben hayatım boyunca bir fotoğrafı açmak için bir şeylere izin vermedim :D Her neyse ben hala sadece ciddi ciddi açılan bir fotoğrafla olmayacağı fikrindeyim. Yanılıyor olabilirim.

O telefona daha önce APK indirilmişse, şeker gibi de yer o trojanı hemide :trl Ayrıca zaten o virüsü yedirmek Sosyal mühendislik yeteneği ister o yüzden eğer yabancı kaynak indirme kapalı olsa bile seçilen kurbanın bir şekilde o izni açmaya ikna etmek de işi yapan heçkır kardeşimize düşüyor :) :)

kimdenkime

Üye
6 Kas 2019
98
0
| |pwd

O telefona daha önce APK indirilmişse, şeker gibi de yer o trojanı hemide :trl Ayrıca zaten o virüsü yedirmek Sosyal mühendislik yeteneği ister o yüzden eğer yabancı kaynak indirme kapalı olsa bile seçilen kurbanın bir şekilde o izni açmaya ikna etmek de işi yapan heçkır kardeşimize düşüyor :) :)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=hajOlvLhYJY[/ame] son kez atıyorum umarım bir daha silinmez konum burada yapıldığını görebilirsiniz

0Cezeri

Yeni üye
7 Ara 2019
5
0
Arkadaşlar andoroid telefona resim gondererek karsı tarafın galerısıne mesajlarına anlamadan nasıl sıza bılırız.

linux kullanıyorsan orda açık kaynak kodları dolu az cok komutlara hakımsen maximum sistemi kitliyebilin, yada sistemı cok yorarak telefon ısınır :)fakat eger kıtkat yada cyanogenmod yüklenmiş ise room yüklenmişse belki...benım terbiyesiz mısır çarsıındakı telefoncu içine donanım atmıştı

kamil gibi pc ye bağladım ekran görselıyle yanına gıttım samsun s3 tu telefonları karıstırdık bahanesi...filan sadece numaraları google yedek alır gıbı dosya saklıyor bosa yorulma ıstersen

ps:unutma hackıng yapacaksan bunun yasalarını oku 5 4 yıl cezası var, yada degecek bişe olsun kışıcel hack genellıkle husran;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.