Andro Rat Çalışmıyor !

Agent99

Katılımcı Üye
4 Şub 2015
741
0
Remote Admin
selamun aleykum burdan GO deyip apk oluşturup telefona atınca tüm bilgiler geliyor yalnız programın telefonda sürekli açık kalması gerek
böyle bir şeyide çoğu kişi ekranda açık saklamaz ya kapatır ya da menu tuşuyla görev yöneticisine alar ordan temizlense bağlantı kopuyor 99 % orda saklamaz 2)BUİLD+BİNDERbrowse deyip bir bilyard oyunu seçtim GO dedim bitdi oyunu telefona atdım ileri ileri dedim Açtım[/COLORCOLOR="Red"]kurban bu oyunu sürekli açmazki sade bir bilyard oyunu 1 kere ya oynar ya oynamaz o zaman da bağlantı gider
SORUMUN CANI ŞÖYLE
APK TELEFONDA GIZLICE HIÇ KİMSENİN HABERİ OLMADAN ÇALIŞIRMI ?
BİLDİĞİNİZ BAŞKA BİR ANDRO RAT VARMI ?
BUDA ESKİ KONUMUN LİNKİ BU SORUNLA TEK BEN KARŞILAŞMIYORUM http://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/1110525-anro-rat-calismiyor.html
NOT : Fotoğraflar Alıntıdır

Son düzenleme:

nefret958

Üye
26 Haz 2012
154
0
Ağ Paylaşım Merkezini Aç - temel ağ bilgilerinizi Görüntüleyin kısmınden Tüm haritayı goster de
ortdakı Modeme sağ tıkla özellıkler de açmak ıstedın portu ordan aç

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.