Android 10+ çağrı kaydedici

Acemii34

Yeni üye
20 Ocak 2019
41
0
Merhabalar işim gereği çok fazla telefonla konuşuyorum.
Anlaştığım işleri ACR programı sayesinde kaydediyordum ve anlaşma şartlarını kaybetmiyordum ama şimdi Android 10 da çağrı kaydedici programlar devre dışı kaldı.
Bunun çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim Belçika rom falan birşeyler duymuştum ama onlar telefonu garanti dışı bıraktığı için sıcak bakmadım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
Cevap: Android 10+ çağrı kaydedici yardım

Merhaba,

sanırım tek çözüm android işletim sistemini daha düşük bir işletim sistemi ile değiştirmek yani romlamak kalıyor.

Acemii34

Yeni üye
20 Ocak 2019
41
0

Merhaba,

sanırım tek çözüm android işletim sistemini daha düşük bir işletim sistemi ile değiştirmek yani romlamak kalıyor.

Hocam romlamak garantiyi devre dışı bırakıyor yoksa Belçika romu yüklediğiniz takdirde çağrı kaydedici programa bile gerek kalmıyormuş yüklenen romda mevcutmuş.

Acemii34

Yeni üye
20 Ocak 2019
41
0

böyle bir şey sakın yapma, brick olma ihtimali var telefonun. Sonra uğraşır durursun.

Yok hocam yapmam zaten iş için çok gerekli olsada yapacak birşey yok.
Ama daha önce ACR uygulamasının ayarlarını kurcaladığımda çok kısa süreli de olsa çalışıyor ama sonra bozuluyor yine kayıt oluyor gözüküyor ama ses yok aslında kayıt var ama kaydı oynatmaya engel birşeyler var bu sorunu burda aşacak birilerinin olduğuna inanıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.