Android APP INVENTOR ders-4 müzik çalar byzehirx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
ANDROID APP INVENTOR UYGULAMA YAP DERS-4 By Zehirx

APP INVENTOR DERS 4 MÜZİK ÇALAR

Tuk hack Team By ZehirX

Basit bir MUSIC CALAR yapacagız arkadaşlar.

3 adet button
3 adet icon
1 adet musıc play
1 adet mp3

play atıyoruz ( HorizontalArrangement1 ) bize yan yana işlem yapmamıza izin veren bileşen
bu olmadan yan yana degil üst üste button texbox atarsınız 3 adet button atıyoruz
buttonlara icon atalım boyutlarını ayarlıyalım aralara images atıyorum ki birleşik olmasın diye
bu tasarım tabi sizlerin ki daha farklı olur :)
Az önce bir sorun oldu ve video dondurmak zorunda kaldım arkadaşlar. kaldırımız yerden devam
bağlantı kaybediyorum emulator le ama bakın uygulama yapmak aslında cok kolay siz yeter ki heveslenin
ben yardımcı olurum sizlere

sıra geldi bileşenlere yapboz kısmına

bitti bu kadar :) yap boz kısmı cok kolay arkadaşlar

bu dersimizde bu kadar

uygulama linki indirebilirsiniz.
https://yadi.sk/d/5R0Lrucs3JjAHf

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=hjtHyKGgUiQ&feature=youtu.be[/ame]

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.