Android App inventor Şaka uygulaması yap By ZehirX

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Merhaba arkadaşlar APP INVENTOR ile şaka virüsü uygulaması yapacagız bugun biraz geyik olacak ama
virüsü yaptıgınız kişiye yükletmelisiniz ama LUTFEN kalbi olana bu şakayı yapmayın o ellerinden
telefonlarını düşürmiyenler kalp hastasıdır :) Senaryo size kalmış artık senaryomuz hazır şuan hazır
cok korkunç olacak TELEFON bildiri kısmına resmimiz cıkacak ve uygulama kapatılsada ekranda
mesajımız olacak tabi ki bu şaka virüsü .bat degil arkadaşlar kimse yannış anlamasın telefona hic
birşey olmaz :) çok açımasız oldum ben :)

Video izlemeden yorum yapmayın NOT

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=xrjCPywMU5s[/ame]

Forumun hiç bir maddesine aykırı içerik barındırmıyor
Biz gönüllüyüz Foruma kimse yıldıramaz.
Sözüm Yönetim dışına.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Sağolun hocam geçen seferki programı arkadaşa attım :d FAKE Hesaptan :d format atmış :D oysaki zararsızdı :D :trl

0110

Uzman üye
3 Haz 2017
1,259
0
Bakarsanız hocamın derslerine anlarsınız Android'teki gücünü
Yine hocam döktürmüş
Yıllar geçsede farkı çok
Android deyince tek vazgeçilmez isim

0110

Uzman üye
3 Haz 2017
1,259
0
Haklısınız hocam halbuki reklam ne alaka sizler bizim daha iyi öğrenebilmemiz için yüklüyorsunuz videoları.
Anlayana.
Emeğinize sağlık.

1P3RL

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
370
1
Izmir
Ellerinize Sağlık Hocam Başarılı Paylaşımlar Yapıyorsunuz Allah Emeğinize Zeval Vermesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.