Android Bildirim Sorunu

CptBeko

Yeni üye
14 Mar 2017
14
0
Başlıkta da olduğu gibi benim telefonum Gm 5 plus Android sürümü ise 7.1.1 telefonda neredeyse hiç bildirim gelmiyor mesela Youtube, whatsapp, instagram kullandıkça sorunun sadece wifide olduğunu düşünüyorum çünkü internet paketimi actigim anda tum bildirimler yigin halde geliyor ayni sey vpn acildigi dada gecerli Google play de olan o bildirim uygulamasini denedim ama cozum olmadı.
Whatsapp web kullanırken mesela bir süre sonra telefonunuza ulaşılamadı diyor whatsapp a girince hem mesajlar hemde web geliyor

CptBeko

Yeni üye
14 Mar 2017
14
0
Onu hiç dikkat etmedim de ama şöyle örnek verebilirim telefonla uğraşırken WhatsApp dan mesajlasip YouTube a falan gittigimde ilk bir sure bildirim geliyor sonrasinda whatsappa giresoye kadar mesaj yok ama YouTube bildirimleri falan vpn veya internet paketsiz hic gelmiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.