Android BruteForce(Wifiler İçin)ROOTSUZ

madalok12

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
592
0
Not:Yazı alıntıdır fakat kendim denedim çalışıyor
Not2:Uygulamayı uygulama ayarlarından durdurmanız gerekebilir işiniz bitince çünkü wifi'yi kapatsanızda 10 saniye içinde tekrar açıyor.
Ben deneme amaçlı bir sözlük oluşturdum. ve içine apk yı test etmek için doğru şifremin de dahil olduğu parolalar yazdım...

Ayrıca daha önce wifi slax ile elde ettiğim komşumun şifresinide ekledim..
Ve bunu telefonumun dahili hafızasına "yeni metin belgesi.dic" olarak kayıt ettim.

YPZyoZ.png

Apk mızı kurduk ve açalım... programımız WIBR+

Wirelesimiz açık olmalı! Program açılınca wirelessi kendisine adayacaktır..

krdQMr.jpg

Add network e tıklayalım...

NV0XLY.jpg

Ben burada kendi bağlantımı seçiyorum test için! Ali kaptan ı..

aqrvnB.jpg

Burada add custom dictionary ye basıp oluşturduğum sözlüğü seçiyorum..

YPZydj.jpg

Evet en altta olan..

8nRO6k.jpg

yanında ki ticki seçip "add to queue" ye tıklıyorum..

DXg1Ol.jpg

evet attack başladı!!

mlAbXP.jpg

El9LOq.jpg

Ve benim parolayı buldu..

jJbMqj.jpg

Şimdi de daha önce wps pin attackla kırdığım komşunun wirelesini deniyorum..

BX7nOD.jpg

oQ45d7.jpg

lY5XQE.jpg

Sinyal çok zayıf bu yüzden bağlantı kuvvetlensin diye balkona çıkıyorum...

VpWOQP.jpg

Vee bingo :)

nP0dbR.jpg

Evet arkadaşlar benim çalışırlılığını test etmek için yaptıklarım bunlar..

Siz programın içinde bulunan brute force ile şifreler oluşturabilir
İçinde bulunan küçük sözlük yada büyük sözlük ile denemeler yapabilir...

yada kendi oluşturduğunuz sözlük ile denemeler yapabilirsiniz!
LİNK: https://yadi.sk/d/uE50xiIJnssZh
VirüsTotal: https://www.virustotal.com/tr/file/6bef911a3cd371bdfd87cd6e657f84a68442472d247b9e43c4be4352adee30cc/analysis/

Son düzenleme:

madalok12

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
592
0
Tutma ihtimali çoooooook düşük :(
Aslında akşamdan ayarlayıp uyusan sabah baksan komşunun şifresini kırma ihtimalin olabilir.Zaten koyucakları şifreler belli:eek:ğlunun adı,kızının adı doğum tarihi falan oluyor.1 den 0'a kadan olan sayıları seçersin komşunun büyük harf koyması imkansız oğlunun isminin harflerini kızının isminin harflerini ve adamın isminin harflerini koyarsın ve kırma ihtimalin baya bi artar.Zaten komşular genelde o tür şifreler koyuyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.