Android cihaza Root atma

slippery

Yeni üye
1 Mar 2021
14
2
Merhaba değerli T.H.T üyeleri
Telefonum Redmi Note 8 Pro.
Bu telefona bilgisayarsız nasıl root atarım bilginiz varsa atarsan şunları yaparsın avantajları dezavantajları gibi yardımcı olursanız beni çok mutlu edersiniz.
Şimdiden çok teşekkür ederim.
🙂

"Tempress

Katılımcı Üye
10 Ara 2020
351
207
Bu telefona bilgisayarsız nasıl root atarım bilginiz varsa atarsan şunları yaparsın avantajları dezavantajları gibi yardımcı olursanız beni çok mutlu edersiniz.
🙂
Belli bir android sürüm üstü uygulamalar işey yaramıyor diye biliyorum SD kart kullanarak yapabilirsin ama

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
🙂
bu link işinize yarar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.