Android Cihazı Hackleyin #UnequaL 30.06.2016 Yeni Sürüm

thathalia

Yeni üye
1 May 2019
1
0
İyi günler Unequal bey. Port açtım, ip adresimi sabitledim, java se kurdum ve java güncelledim. Programı açayım derken antivirüsü kapatmayı unutmuşum daha sonra dosyayı tekrar indirip antivirüsü de kapadım. Lakin, program açılmadı :( sebebi ne olabilir efenim saygılar

umutkalay

Katılımcı Üye
26 Nis 2019
276
0
videonun 23 dk olduğunu sonunda farkettim

UNEQUAL o kadar anlaşılır bi video olmuş eline sağlık ama yıl olmuş 2019 android 9 piede çalışır mı ??

R3deyes

Yeni üye
8 Eyl 2016
34
0
çok eskidi artık bu bunun yerine spynote max veya myth rat var ama en saglamı hala ****sploit

Beyazhackerx

Yeni üye
1 Ara 2018
10
0
****sploit ile baglanti sorunu yaşıyorum disardan dinleme yapmak için duckdns kullaniyorim fakat baglanti alamiyorum telelefon ayni ağda bağlı iken bağlantı alabiliyorum

konedo06

Yeni üye
28 Eki 2009
42
0
34
Hocam öncelikle emeğinize sağlık başarılı bir çalışma. Ancak herşey tamam telefon kendi interneti üzeirnden yönlendirme ile programda devices kısmında görüyorum ancak hiç bir işlem gerçekleştiremiyorum kamera sms veya diğer bölümlere giriş yaptığımda veri aktarımı sağlayamıyor

Apocryphon

Yeni üye
19 May 2018
19
0
İstanbul
Her şeyi normal şekilde yapıp port kontrolümü sağlamama rağmen kendi telefonumda dahi çalışmıyor sorunu çözemedim yaklaşık 10 defa farklı şekiller de denedim ama sonuç alamadım. Programın çalışmadığını iddia etmiyorum ama nerede yanlış yaptığımı da çözebilmiş değilim hocam.

BEYDO

Üye
11 Tem 2019
76
0
bişey anlaymamısın ki hocam :D yine de takıldığınız şeyleri sorabilirsiniz demen tuhaf.

İn videoda ayrıntıya al herkesin bir helal olsununu :D

Leocalas

Yeni üye
28 Haz 2019
14
5
İyi günler hocam, ben herşeyi sorunsuz yaptım aynı wifiye bağlandığım kendi telefonumda test ettim ve birkaç sorun ile karşılaştım yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Telefonum:
General Mobile GM8

1. sorun: herşey mükemmel ama telefon dosyalarına girdiğimde hata alıyorum.
2. sorun: telefonda kurduğum hack dosyasından çıkınca örneğin youtube girince bağlantı koptu gibi bir mesaj geliyor bilgisayara ve telefonum gözükmüyor.
not: verdiğiniz ilk linkteki uygulamayı kullanmaktayım.

TEŞEKKÜR EDERİM.

Violentoo

Yeni üye
11 Nis 2019
12
0
izmir
Reis Öncelikle Selamın Aleyküm Ben Şu Port Açma İşini Halledemedim Acaba Nasıl Açıcam Yardım Edermisin?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.