Android Gps Yer Goruntuleme

SilaS21

Yeni üye
2 Haz 2014
20
0
simdi ben babamin teelefonundan nerde oldugunu anlamak istiyorum nasil yapariz bu isi yardimci olabilecek abilerim varmidir..

7 Tem 2007
9,549
89
Telefona önceden program yüklemen lazım. Piyasada onlarca program var. Öneri olarak :
Babanın telefonuna Android Lost uygulamasını yükle. Google play uygulamasıdır sıkıntı yok. Babanın telefonundaki mail adresi ve şifresi ile bilgisayardan android lost sitesine giderek oturum aç. Az bi ingilizce şart gerisini çözersin.
Ikinci önerim life360 isimli uygulamadır. Karşılıklı 2 android telefona kurarak birbirini ekleyeceksin anlık konum bilgisini görebilirsin.

Benim favorim android lost tur. Sadece konum bilgisinden ibaret değildir. Kurcala çözebilirsen telefona hükmedebilirsin.

SilaS21

Yeni üye
2 Haz 2014
20
0
Telefona önceden program yüklemen lazım. Piyasada onlarca program var. Öneri olarak :
Babanın telefonuna Android Lost uygulamasını yükle. Google play uygulamasıdır sıkıntı yok. Babanın telefonundaki mail adresi ve şifresi ile bilgisayardan android lost sitesine giderek oturum aç. Az bi ingilizce şart gerisini çözersin.
Ikinci önerim life360 isimli uygulamadır. Karşılıklı 2 android telefona kurarak birbirini ekleyeceksin anlık konum bilgisini görebilirsin.

Benim favorim android lost tur. Sadece konum bilgisinden ibaret değildir. Kurcala çözebilirsen telefona hükmedebilirsin.

ikisini de deneyecegim dostum cok tesekkurler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.