Android hack

mico0147

Yeni üye
16 Mar 2018
14
0
Merhaba Arkadaşlar bi tane telefon keylogger atmam lazım arastırdım bir türlü bulamadım numarası var bende ama ip adresi fln yok bana ne önerirsiniz. kımınle konuşuyor kiminle ney yapıyor öğrenmem lazım yardım edecekler pm lütfen

cewl

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,870
9
29
Merdekan
Merhaba Arkadaşlar bi tane telefon keylogger atmam lazım arastırdım bir türlü bulamadım numarası var bende ama ip adresi fln yok bana ne önerirsiniz. kımınle konuşuyor kiminle ney yapıyor öğrenmem lazım yardım edecekler pm lütfen

salam keyloggeri bilmem amma kali linuksla bir msfvenomla payload hazir edup vatsap ya baska yolla ona gondere bilersiniz ardiycanda mettasploit le telefonunu geze bilirsiniz amma bu is cok zordur nasil demisler yureyi balik isdeyenin ayaqi suda olmali taktikasi bir arasdir

****sploittede vardir keylogger

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2xg2gVrP7r4[/ame]

ibobaba27

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
268
0
Bileceksin?
Dostum bak eğer kurbanın telefonu 5 dakika eline alabilirsen bir uygulama yükleyip, telefondaki çoğu şeyden haberdar olabilirsin.
Bunlar: SS alma, kiminle konuşmuş ne kadar konuşmuş ve konuşma kayıtları hepsi otomatik kaydediliyor. Rehberi. Smsmleri. Konumu. Kilit açıldığı anda kim açmışsa görürsün çünkü ön kamerayla foto çeker gizlice. Ben denedim çok güzel uygulama fakat 5 gün ücretsiz ondan sonra ücretli. Bir yolunu bulup 5 günde bir atabilirsin :)
Site bu Tıkla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.