Android hack

Mehmetmehmet212

Yeni üye
28 Nis 2020
9
0
Arkadaşlar merhaba. Android hack ile bir çok konu açılmış hepsine tek tek baktım inceledim. Fakat apk yükleme olayı işi bozuyor. Apk yükleme olayı olmadan karşıya nasıl virüs atıp telefonu kontrol edebiliriz sms telefon içi uygulamalar vs. Termux falan paylaşılmış msfconsole olayı mesela karşıya trojen virüsü atıyoruz ama karşısı bunu kurması lazım biz bu virüsü otomatik bir şekilde linke tıkladığında telefona upload yapma imkanımız var mı veya başka bir yöntem ile telefonu kontrol altına alma imkanımız var mı apk falan kurdurmadan ya da dediğim gibi kendisini yüklemesi gibi bir şey. Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar. Teşekkürler.

'PANDA

Uzman üye
20 Ocak 2019
1,094
555
Arkadaşlar merhaba. Android hack ile bir çok konu açılmış hepsine tek tek baktım inceledim. Fakat apk yükleme olayı işi bozuyor. Apk yükleme olayı olmadan karşıya nasıl virüs atıp telefonu kontrol edebiliriz sms telefon içi uygulamalar vs. Termux falan paylaşılmış msfconsole olayı mesela karşıya trojen virüsü atıyoruz ama karşısı bunu kurması lazım biz bu virüsü otomatik bir şekilde linke tıkladığında telefona upload yapma imkanımız var mı veya başka bir yöntem ile telefonu kontrol altına alma imkanımız var mı apk falan kurdurmadan ya da dediğim gibi kendisini yüklemesi gibi bir şey. Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar. Teşekkürler.

dediğin gibi bir yöntem vardır belki ama ben bilmiyorum linke trojen sıkıştırma gibi birşey olabilir fakat bu konu hakkında fikrim yok eğer hiç biri olmuyorsa sosyal mühendislikle yapman gerekir :)

Mehmetmehmet212

Yeni üye
28 Nis 2020
9
0
dediğin gibi bir yöntem vardır belki ama ben bilmiyorum linke trojen sıkıştırma gibi birşey olabilir fakat bu konu hakkında fikrim yok eğer hiç biri olmuyorsa sosyal mühendislikle yapman gerekir :)
Reis karşısı apk vs kurmadığı için iş bozuluyor burada bende öyle bir trojen var mı veya kendimiz bu şekilde bir şey oluşturabilir miyiz onu merak ediyor ve arıyorum ama konulara baktım denk gelmedim bilen arkadaşlar vardır inş. Cevabın için teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.