Android için 3 ddos aracı "DEV KONU"

Mrtzl

Üye
6 Ara 2020
52
27
Hepinize merhaba değerli forum üyeleri bu gün sizlere 3 adet dos-ddos toolu vereceğim 3 de etkili ve güçlü toollardır güç sıralamasını yapacağım

1.)en güçlüsü loic in eski sürümü http ve TCP paketlerini sorunsuzca gönderir udp paketlerini çok yüksek olmadığı sürece sorunsuzca iletir
ve mesaj özelliği bulunmaktadır ben udp terminal ile çalışıyor mu diye test ettim yaklaşık olarak saniye de 60 mesaj gönderiyor.
Link:Low Orbit Ion Cannon (LOIC) Hileli apk indir - Android için ücretsiz.

2.)loic in yeni sürümü bu programda sorunlar çok fazladır sadece udp paketlerini sorunsuzca iletir ancak saniye 28.000 paket gönderebilir ben yanlışlıkla therads bölümüne 10.000 yazdığım yaklaşık olarak saniyede 100.000 paket gönderiyordu ve telefon kafayı yiyordu kişisel ip adreslerine vurmak için kullanılırsa en güçlü dos programı olacaktır.
Link:Low Orbit Ion Cannon (LOIC) Apk İndir

3.)droidswarm
Çok güçlü bir program değildir data paketlerini biraz yavaş gönderir
slowlorise çok benzer hatta nerdeyse slowlorisin android versiyonu diyebilirim ama 7-8 kişi ile kullanılırsa etkili olacaktır
Link:DroidSwarm Hileli apk indir - Android için ücretsiz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.