Mobil Android için antivirüs

xKemikkiran

İstihbarat Tim Asistanı
22 Haz 2020
280
69
Kadpersky varmış beğendim kullanmak isteyen olursa telefon çalınınca özel bir SMS gönderiyorsunuz ve verileri korumaya alıyor gayet güzel mobil antivirüs arayanlara önerim
 

noktalıvirgül

Moderatör
17 Kas 2020
404
95
Merhaba ben çok uzun zamandır Eset kullanıyorum, ara sıra ücret için reklam yapıyor ama yine de sorunsuz korumaya devam ediyor. Başka programları da denemeyi düşündüm ama çalışmaya devam ettiği için gerek kalmadı.
İyi forumlar..
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.