Android İçin BACKTRACKK YARDIMM !!!

darkosemre

Üye
10 Ağu 2015
96
0
Arkadaşlar Ben Android için Kali Linux falan yüklemeyi BackTrack Kurmayı öğrendim ama Wifi şifre'de kırabilirmiyim ? Bilgisayar'da ki gibi Android'de de işe yararmı ?

Eğer işe yaramıyorsa Android Backtrackla daha ne gibi İşlemler yapabilirim Hack gibi

Yardım eden herkese Teşekkür Ediyorum

DarkHackers

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
617
0
sen androide kali yüklediysen banada yardımcı olurmusun ben 5-10 kere denedim ama hiç birindede başaramadım hala daha denemeye devam ediyorum bana yardımcı olurmusun lütfen :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.