Android için bir iki soru

Tugradan

Uzman üye
25 Eki 2015
1,102
0
Arkadaşlar merhaba ben uzun zamandır ios kullanıyodum ve bir kaç gün önce Xperia Z5 aldım ve çok yabancıyım afedersiniz böyle mal gibi bakıyorum bazen telefona şimdi 2 sorum var belki size saçma yada yazmaya değmez gibi gelebilir ama benim için önemli

1-Müzik indirme programı bulamadım tubemate vardı eskiden oda bozulmuş artık sapıtmış bide youtube linklerinin başına ss. ekleme yöntemi vardı oda çoğu zaman işe yaramıyor bilen varsa ve söylerse sevinirim

2-Ben İphone cihazım da WhatsApp kullanırken şöyle bir özellik vardı medya otomatik inse bile WhatsApp içinden görüntülediğim de ben istemezsem galerime kaydolmuyordu ama androidde bu özelliği göremedim bir türlü varmı bilmiyorum WhatsApp ayarların da yok telefon ayarların da varmı yokmu ya bi alternatif yol varsa söylerseniz sevinirim :)

İyi forumlar. :RpS_thumbsup::RpS_thumbsup:

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
2
Oxymoron
Yardım ederim ama iphone'u alırım :D :D

Şaka maka 2. soruyu unut öyle bi özellik yok sanırım sadece otomatik indirmeyi kapatabiliyorsun

1. clipconverter'ın uygulaması vardı androidde o olmazsa mobogenie'nin kendi youtube video indirme kısmı var

Hau

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
721
0
192.168.0.61
1- Eski bir Android kullanıcısı olarak şunlara bi bak derim, öncelikle MixRadio var mı Android'de bilmiyorum ama var ise kesinlikle işine yarar kendi içerisinde kütüphanesi(istediğin şarkı) var.

2- Whatsapp ayarlarına dikkatli bakmanı öneririm, lakin otomatik indirmeme özelliği bulunuyor.

Tugradan

Uzman üye
25 Eki 2015
1,102
0
Yardım ederim ama iphone'u alırım :D :D

Şaka maka 2. soruyu unut öyle bi özellik yok sanırım sadece otomatik indirmeyi kapatabiliyorsun

1. clipconverter'ın uygulaması vardı androidde o olmazsa mobogenie'nin kendi youtube video indirme kısmı var

İphone u çoktan kaptılar dostum :D

Mobogenie dediğin şey uygulamamı ?

Tugradan

Uzman üye
25 Eki 2015
1,102
0
1- Eski bir Android kullanıcısı olarak şunlara bi bak derim, öncelikle MixRadio var mı Android'de bilmiyorum ama var ise kesinlikle işine yarar kendi içerisinde kütüphanesi(istediğin şarkı) var.

2- Whatsapp ayarlarına dikkatli bakmanı öneririm, lakin otomatik indirmeme özelliği bulunuyor.

İstediğim şey otomatik indirmeyi kapatma değil medya insin ama WhatsApp için de insin galerime kaydolmasın

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Mobogenie tarzı uygulamlar önermiyorum :(
Dostum müzik için linki kopyalayıp youtube mp3 sitesinden çevirip indreibilirsin.
Diğer seçenek için quickpic denemelisin galeri.Ve z5 almışsın mutlaka değerlendir o cihazı :)

Tugradan

Uzman üye
25 Eki 2015
1,102
0
Mobogenie tarzı uygulamlar önermiyorum :(
Dostum müzik için linki kopyalayıp youtube mp3 sitesinden çevirip indreibilirsin.
Diğer seçenek için quickpic denemelisin galeri.Ve z5 almışsın mutlaka değerlendir o cihazı :)

Bilgin varsa biraz konuşalım yav valla aval aval bakıyorum hiç alışamadım daha cihaza baya güzel bişi de benena hesabı yani bir ios'lunun dramı resmen :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.