Android İçin Ekran İzleyebileceğim RAT Var mı?

gokbrk2

Yeni üye
23 Tem 2012
36
0
Merhaba. Android için ekran izlemeli ve keyloggerlı rat arıyorum. MobiHok da payload hatası veriyor. Önerebileceğiniz başka ekran izlemeli android rat var mıdır?

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Saruca

Uzman üye
4 Ocak 2020
1,097
3
751
tnziel
Merhaba, android için ekran izleyebileceğiniz bir rat msfvenom üzerinde bulunuyor diye hatırlıyorum. Bunun için size bir linux sistem lazım. Bu .rat dosyası .apk olarak dönüştürelecek. Bunu karşı tarafa attığınızda eğer bağlanırsa netcat ile dinlemelisiniz. Tabii bu ****sploit ile de yapılmakta TCP handler orada otamatik olarak dinlenmektedir.

Size şöyle bir video bırakayım.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=hNTS9Q12_oA[/ame]

gokbrk2

Yeni üye
23 Tem 2012
36
0
Merhaba, android için ekran izleyebileceğiniz bir rat msfvenom üzerinde bulunuyor diye hatırlıyorum. Bunun için size bir linux sistem lazım. Bu .rat dosyası .apk olarak dönüştürelecek. Bunu karşı tarafa attığınızda eğer bağlanırsa netcat ile dinlemelisiniz. Tabii bu ****sploit ile de yapılmakta TCP handler orada otamatik olarak dinlenmektedir.

Size şöyle bir video bırakayım.

https://www.youtube.com/watch?v=hNTS9Q12_oA

Cevabınız için teşekkür ederim ama windows kullanıyorum. Windows için bildiğiniz bir yöntem var mı?

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
118

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.