Android/IOS/PC Oyun Fikirine İhtiyacım Var

SeMiAut0

Üye
25 Haz 2016
118
0
Arkadaşlar İyi Akşamlar Yaklaşık 1.5/2 Yıldır Kodlama ve Robotik le Uğraşıyorum -Kasım Ayında Bir Yarışma İçin Romanya'ya gittim-. Birçok Platformda Oldukça Amatör, Basit Ve Saçma Oyunlar ile Binlerce Dolar Para kazananlar Gördüm Ve Bende Neden Yapmayayım Dedim. Arkadaşlar Gerçekten Ciddi Fikirlere İhtiyacım Var Ve Eğer Güzel Fikir Olursa İş Birliği Yapabiliriz. Fikirlerinizi Bekliyorum.

aMRX

Uzman üye
20 Şub 2016
1,487
2
Eski Albay
Şöyle diyim basit tasarımlı puan kasmalı oyunlar çok tutuyor, örneğin, flappy bird gibi gibi, o tarz güzel bir şeyler basit tasarımlı yapabilirsin.

SeMiAut0

Üye
25 Haz 2016
118
0
Şöyle diyim basit tasarımlı puan kasmalı oyunlar çok tutuyor, örneğin, flappy bird gibi gibi, o tarz güzel bir şeyler basit tasarımlı yapabilirsin.[/QUO
Evet Mantıklı Bende Düşünmedim Değil Ancak Küçük Kardeşim Dahil Bütün Çevreme Sordum Ancak Oyun İçin Bir Tema Bulamadım O Yüzden Sordum Zaten.

E

Erdem Şimşek

Ziyaretçi
Merhaba bende yaklaşık 3 senedir oyun yapma ile ilgileniyorum size şöyle söyleyeyim üstte arkadaş flappy bird tarzı vb demiş malesef artık tutan türler değil daha çok android platformlarında arcade popüler şu anda sakın kalkıp gerçekciliğe önem verme gerekte yok daha çok low poly oyunlar oynanıyor hem düşük mb olmasından hemde hoş duruyor Oynanışa , Kontrollere, Hikayeye önem vermelisin insanlar bunları göz önünde bulundurarak oyunu sever veya bağımlı olurlar be asla ama asla şahin dirift vb tarzı oyunlar yapıp 10k indirme alıp oturma olmayan oyunlardan yap farkındalık yarat basit menüler , tasarımlar vb yapma önem ver bunlara oyun için ışıklandırmalar, mağaza logosu güzel bir tanıtım videosu vb gibi hadi kolay gelsin

Thombia

Üye
31 Ocak 2016
241
1
Godon
hacker oyunu yap mesela fikri çok ta uzakta arama. siteler olsun sitelerin güvenlik seviyeleri belli yüzdelerde olsun oyuncu belli hareketlerde kendini geliştirsin ve sitenin güvenlik seviyesi kişiye göre deişsin sonra hacked

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.