Android Keylogger

qphoenix

Üye
23 Nis 2019
220
19
Merhaba dostlar,
Bugün kendi yazdığım bir android keylogger uygulamasıyla karşınızdayım. Uygulamayı kendim için ve sınırlarımı test etmek için yazdım fakat düzgün çalıştığını görünce sizinle de paylaşmak istedim.

Nasıl Çalışır?
Listener ve Logger isimlerinde 2 adet android uygulama var;
Logger, hedef cihazın ekranını izleyerek klavye tuş vuruşlarını anlık olarak veritabanına ve bir txt dosyasına kaydeder. Bu txt dosyası da her 1000 tuş vuruşunda veritabanına yüklenir. Listener uygulaması aynı zamanda canlı olarak hangi uygulamaya girildiğini de izler. Bu bilgiler de bir txt dosyasına kaydedilir ve diğer txt dosyasıyla aynı anda veritabanına yüklenir. Tekrar belirteyim her iki bilgiyi de anlık olarak canlı izleyebilirsiniz.
Listener, Logger uygulamasının veritabanına yüklediği bilgileri takip eder ve görüntülemenizi sağlar.

Veritabanı Kurulumu
1) Firebase hesabı aç ve uygulamanı oluştur(Bunun hakkında birçok video ve konu olduğu için anlatmayacağım).
2) Soldaki slidebar'daki build bölümünden Authentication, Realtime Database ve storage kurulumu yap.
not: Authencation metodu Email/Password olmalı.
3) Authencation üzerinden kendiniz için bir hesap oluşturun.

Uygulama Kurulumu
1) Aşağıda linkini verdiğim klasörleri android studio ile açın.
2) Sağ üst köşeden firebase hesabı açtığınız google hesabı ile oturum açın.
3) Üst kısımdan tools > firebase adımlarını takip ederek uygulamayı firebase hesabına ekleyin(her iki uygulama için de uygulayın).
4) firebase üzerinden oluşturduğunuz kullanıcının uid'sini kopyalayın(Authencation sayfasına girince sağ tarafta göreceksiniz).
5) Logger uygulamasının kodlarında KeyLoggerService.java dosyasını açın ve "kime" değişkeninin değerine kopyaladığınız uid'yi yapıştırın(uid'nin sonunda "/" olmasına dikkat edin).

not: 6, 7 ve 8. adımlar her iki uygulama için geçerli.

6) Sol üstten Build > Build Bundle(s) / APK(s) > Build APK(s) adımlarını izleyerek apk dosyasını oluşturun.
7) İşlem tamamlandıktan sonra sağ alt kösede bir kutucuk belirecek, o kutunun içindeki locate yazısına tıklayın.
8) Uygulamanın kurulu olduğu klasör açılacaktır.

Logger uygulamasını hedef cihaza kurun, sizden erişilebilirlik izni isteyecektir o izni verin. sonra başka bir şey yapmanıza gerek yok.
Listener Uygulamasını kendi cihazınıza kurun ve oturum açın. İstediğiniz bilgilere oradan erişebileceksiniz.

Konum bu kadardı bir hatam olduysa kusura bakmayın. İstek, öneri ve şikayetlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. İstek gelirse konuyla alakalı video çekebilirim.
Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim :).

Dosya Linki: Logger.rar dosyasını indir - download
RAR Dosyası VirusTotal Linki: VirusTotal

zeromxp

Yeni üye
17 Ağu 2023
44
6
Merhaba dostlar,
Bugün kendi yazdığım bir android keylogger uygulamasıyla karşınızdayım. Uygulamayı kendim için ve sınırlarımı test etmek için yazdım fakat düzgün çalıştığını görünce sizinle de paylaşmak istedim.

Nasıl Çalışır?
Logger, hedef cihazın ekranını izleyerek klavye tuş vuruşlarını anlık olarak veritabanına ve bir txt dosyasına kaydeder. Bu txt dosyası da her 1000 tuş vuruşunda veritabanına yüklenir. Listener uygulaması aynı zamanda canlı olarak hangi uygulamaya girildiğini de izler. Bu bilgiler de bir txt dosyasına kaydedilir ve diğer txt dosyasıyla aynı anda veritabanına yüklenir. Tekrar belirteyim her iki bilgiyi de anlık olarak canlı izleyebilirsiniz.
Listener, Logger uygulamasının veritabanına yüklediği bilgileri takip eder ve görüntülemenizi sağlar.

Veritabanı Kurulumu
1) Firebase hesabı aç ve uygulamanı oluştur(Bunun hakkında birçok video ve konu olduğu için anlatmayacağım).
2) Soldaki slidebar'daki build bölümünden Authentication, Realtime Database ve storage kurulumu yap.

Uygulama Kurulumu
3) Üst kısımdan tools > firebase adımlarını takip ederek uygulamayı firebase hesabına ekleyin(her iki uygulama için de uygulayın).
4) firebase üzerinden oluşturduğunuz kullanıcının uid'sini kopyalayın(Authencation sayfasına girince sağ tarafta göreceksiniz).
5) Logger uygulamasının kodlarında KeyLoggerService.java dosyasını açın ve "kime" değişkeninin değerine kopyaladığınız uid'yi yapıştırın(uid'nin sonunda "/" olmasına dikkat edin).

6) Sol üstten Build > Build Bundle(s) / APK(s) > Build APK(s) adımlarını izleyerek apk dosyasını oluşturun.
7) İşlem tamamlandıktan sonra sağ alt kösede bir kutucuk belirecek, o kutunun içindeki locate yazısına tıklayın.

Logger uygulamasını hedef cihaza kurun, sizden erişilebilirlik izni isteyecektir o izni verin. sonra başka bir şey yapmanıza gerek yok.
Listener Uygulamasını kendi cihazınıza kurun ve oturum açın. İstediğiniz bilgilere oradan erişebileceksiniz.

Konum bu kadardı bir hatam olduysa kusura bakmayın. İstek, öneri ve şikayetlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. İstek gelirse konuyla alakalı video çekebilirim.

eline sağlık hocam

qphoenix

Üye
23 Nis 2019
220
19

Teşekkür ederim :)

Abicim
K bakma abicim diyorum da

Bahsettiğin Keylog App
Şu linke bak https://www.turkhackteam.org/konular/android-uygulama-takibi-e-posta-keylogapp.2041008/
Ve inan bana profilim de bu konu hakkında açtığım konuları bulursun.

Keylog Android projesi inan zor

Merhabalar, linke girdim fakat ne söylemeye çalıştığınızı anlamadım. Anladığım tek şey benim de kullandığım accessbilityevent kodunun orada da kullanılmış olması.
Bana ne anlatmak istediğinizi biraz daha detaylı anlatır mısınız?

Artık çöp bir proje geçmiş olsun.
virüstotal çoktan imza kayıtlarını almış.

Merhabalar, virustotalde arşiv dosyasını tarattım kodları değil, ayrıca apk dosyası olmadığı için bir imza da bulunmuyor.

Teşekkür ederim :)

Axuila

Üye
26 Kas 2020
117
18
bunu karşı tarafa indirtip, tuş vuruşlarını veritabanına çekebilir miyim ? ve anti virüsden geçebilecek mi indirtirken ?

Axuila

Üye
26 Kas 2020
117
18
çalışıyor mu deneyen var mı
Evet yapabilirsin. Çalışma mantığı da o zaten. Antivirüsle ilgili bir sorun yaşamadım ama ayrı olarak taratabilirsin.
hayır demek istediğim saldırı yapacağımız telefona atmak istediğimizde anti virus engellemez mı algılayıp ?

qphoenix

Üye
23 Nis 2019
220
19
çalışıyor mu deneyen var mı

hayır demek istediğim saldırı yapacağımız telefona atmak istediğimizde anti virus engellemez mı algılayıp ?
Demek istediğini anladım ben de dedim ki ben kullanıyorum ve herhangi bir antivirus engeliyle karşılaşmadım. Ama kendin de taratıp test edebilirsin.

Axuila

Üye
26 Kas 2020
117
18
Demek istediğini anladım ben de dedim ki ben kullanıyorum ve herhangi bir antivirus engeliyle karşılaşmadım. Ama kendin de taratıp test edebilirsin.
Deniyorum şuanda sırayla, çalışırsa gerçekten çok başarılı bir uygulama. Yardıma ihtiyacım olursa sana özelden yazabilir miyim ?

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,177
442
Merhaba dostlar,

Nasıl Çalışır?

Veritabanı Kurulumu

Uygulama Kurulumu

Elinize sağlık hocam ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.