Android Konum takibi GPs App Localtion track APK

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,002
Dinlenmede.

Bugün yayınlamak için uğraştım ama yetişmedi.

Proje : Android Localtion GPS track
Yani konum takibi.
Api kullanmadım düz mantık yazılan proje
Uygulamanın amacı ebeveyn kontrolü yani çocuklu aileler için.
Çalışma prensibi bir profil oluşturuluyor
Şuan numara atama mevcut ama ekliyecegim bir kaç metot var tabi.
Numara atandıktan sonra sms ile mevcut konum mesaj olarak atanan numaraya gönderiliyor şuna sadece sms görüyorsunuz ama internet bağlantılı da yapabiliriz.
Ek olarak Cihaz hafızasında localtion gps log tutuyor geriye dönük geçmiş diyelim.

Zaman ayarlı yapabiliriz mesela mevcut konumundan 100 metre uzaklaştığı da otomatik sms gönderip bildirim verebilir tabi bu 100 olur 200 olur bize kalmış bişey.

Bir de uzaktan cihaza sms komutu gönderip örn. "Nerdesin kızım" mesajını gönderildiğinde atanan numaraya otomatik sms gönderebiliriz.
Konum şu şekilde
İl+ ilçe+ Mahalle+ Sokak+ ve "NO"
Bir tek kapı zili kaçıncı kat kaç numaralı daire o eksik ama müstakilde sorun yok
Neyse akşam bakacağız artık.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,002
Dinlenmede.
Eline sağlık, kullanım videosu ve indirme linki eklenebilir.

İndirme linki varmı yoksa ücretlimi?

" Bugün yayınlamak için uğraştım ama yetişmedi. "
Konuyu dikkatli okumanız benide sizide yormaz :) daha yayinlamadim ve bitmedi aslında şuan ki hali stabil ve sorunsuz çalışıyor ama ekstra özellikler ekleyip yayınlayalım.

Kolay gelsin herkeze fikri düşüncesi olan varsada yazabilir eklenecek veya olması gereken özellikler vsvs.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,002
Dinlenmede.
indirme linki var mı acaba
Buyrun

El Petr

Uzman üye
6 Kas 2022
1,022
517
localhost
karşı tarafa birşey indirtmeden sadece numara girince konummu buluyor ve numarayı yazınca sms yoluyormu ona

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.