Android Mesaj Hack Bildirim Paneli numarasız Mesaj ByZehirX

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Uygulamyı istiyenler En son satırları okusun
COLOR="White"]Merhaba değerli Turk Hack Team Ailem
Uzun zamandır Google Android Kategorisine Açmak istediğim bir konu ile nihayet bugün Paylaşmak nasip oluyor
Basit bir projenin yol serüveninide sizlerlen paylaşmak benim için onur vericidir.
Konumuza geçmeden önce bir kaç kelime dökmek istiyorum satırlarıma
Türkiye forum sitelerinden bize en yakın platformlarda analiz ve Google amca yardımı ile gözlemledigimiz
Teknolojiye en yatkın forum bizim turk hack team sitemiz ön plana cıkıyor bunu gençlerimizin hevesleri ve istekleri doğrultusunda bir adım öne cıkan forum bizim ki
burada dikkat ettigim nokta ise bundan 2-3 yıl öncesi forumda android hakkında ciddi konu paylaşımı ve herkezin bir APK uygulaması peşinde emek harçamasıdıydı
bunu bugünlerde göremiyorum NOLDU forum ? HE:VE:S mi kalmadı yada sizleri destekliyen bizler arkanızda mı durmadık @ bir yerde takıldınızda yardım mı etmedik
bu soruları sormak bir abi bir arkadaş bir dost olarak hakkımdır diye düşünüyorum.
Neyse yine el ele bugünleri aşıp tekrar GOOGLE ANDROİD kategorisini canlandıracagımızı düşünüyorum.

Konumuza geçelim.>>> ByZehirX
Proje başlangıçımız BASİT bir Android bildirim paneline (NUMARA) olmadan hayalet bir mesaj iletmekti
çok şükür bunu başardımda aslında bir kaç yolu var ancak kendime en uygun yolu seçerek bildirim panelinde görünen bir mesaj iletebiliyorum.
bu aPk sizlerlen paylaşılacak fakat PROJEMİZ çok farklı bir yol izliyerek bambaşka yerlere gittigini
hadi gelin birlikte takip edelim.

1.proje başlangıçı bildirim paneline erişim sağlıyan bir MESAJ iletmekti.
2.proje madem bildirim paneline erişim sağlıyoruz neden HACK yapmıyalım yani bildirim
paneline gelen İLETİLERİ kendi sunucumuza cekmiyelim.

bununla ilgili notlarım ve yazılarımı sizlerlen paylaşmak benim için ilk olacak umarım bu durum sizlerin heveslerinizi ateşlemeye yeter.
fitiri ben ateşliyorum ARTIK kimin elinde PATLARSA :)

Whatsapp>
Mesaj>
FBmessenger>
Twitter>
İnsgtram>
ve bildirime düşen Çagrı kayıtları :)[/COLOR]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=pQ01fr3bka4[/ame]

Ben söz veriyorum siz bir projeye başlayın bu hevesinizi bana hissettirin ben tüm gücümle sizin projelerinizi destekliyecegimi buradan söz ile beyan ediyorum. yeter ki aklınızda fikrinizde kücük bir mum ışıgı kadar heves olsun

Uygulamayı istiyenler için
Buradaki yolu izlesinler.
https://docs.thunkable.com/push-notifications-by-one-signal
Ve gerekli bilgileri bana PM olarak bildirin bende size APK olarak verecegim.
assets%2F-LAn5scXl2uqUJUOqkJo%2F-LeOa2xyHohmMU3hYqBD%2F-LeOg3Htc1OlEIXs0oAm%2Fimage.png

Son düzenleme:

RePLiKa

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,885
27
Türkiye
Başarılı bir proje :) Gelişmeye daima açık bir bölüm.

Konu için öncelikle teşekkürler ve açıklamaların bende dahil tüm forum için çok değerli. :)

Umarım beraber tüm forumla daha iyi ve daha yeni projeler yapabilir, olduğumuz yeri layığıyla temsil edebiliriz.

Ellerine sağlık..

Benalanx

Yeni üye
16 Kas 2019
15
0
Elinize sağlık dört gözle takipteyiz. Apk dosyasının linkini nasıl alabiliriz acaba

PoyrazYare

Katılımcı Üye
30 Mar 2019
614
200
Elinize saglik severek takipteyim basarilarinizin devamini dilerim sizi izledigim zaman gercekten ilham alarak bir seyler yapmaya calisiyorum defalarca hata yaptim ama duzeltmek icin hataya neden olan ne varsa arastirip bulup cozuyorum gercekten bu ise emek vererek yapiyorsunuz he ilham verici bilgiler paylasmaktan cekinmiyorsunuz kendi adima cok tesekkur ederim basarilarinizin devamini dilerim hocam.
Ve apk dosyasini bekliyor olucam. Saygilarimla..

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Ee bunu bir link atarak adama abone ol diyerekde yapa biliriz basit yol varken neden apk kullanalim hem adam apk silicek

Kasmar Abone ol - Link - Basit / Merak ettigimden soruyorum bana bir ÖRNEK verirmisin bende bilmek isterim gerektiği yerde kullanmak isterim.
1.APK silmek için uygulama packet listesinden bu işlem gerçekleşir
2.APK </Get Start Applications> yerine </Get Start Screen Closed> kullanabilirdim ancak (!) </Get Start com.android.mes ...... > kullandım umarım bilgin bunu anlamak için yeterlidir.
Yani uygulamaya tıklandıgında BİLDİRİM PANELİNE bizim uygulamamız görünmiyecek vermiş oldugumuz Get Start komutu ile normal MESAJ uygulaması açılacak.

Elinize saglik severek takipteyim basarilarinizin devamini dilerim sizi izledigim zaman gercekten ilham alarak bir seyler yapmaya calisiyorum defalarca hata yaptim ama duzeltmek icin hataya neden olan ne varsa arastirip bulup cozuyorum gercekten bu ise emek vererek yapiyorsunuz he ilham verici bilgiler paylasmaktan cekinmiyorsunuz kendi adima cok tesekkur ederim basarilarinizin devamini dilerim hocam.
Ve apk dosyasini bekliyor olucam. Saygilarimla..

PoyrazYare Teşekkürler dostum

Son düzenleme:

PoyrazYare

Katılımcı Üye
30 Mar 2019
614
200
Video cekermisiniz nasil yapacağımız hakkinda?rica etsem konun acilisindan belli takip ediyorum cunku lutfen nasil olucagi hakkinda video cekermisiniz gerekli bilgileri nasil alicagimiz hakkinda ben yapamadim cunku :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.