Android OS hakkında bikaç soru ve OBB DATA hakkında sorular

15 Tem 2012
82
0
Merhaba Abilerim...
Ben Bu GM E-Tab 4 ün özelliklerini biliyosunuzdur Hangi IMGi Yer bu? birinci sorum bu
2.si Ben bir Asphalt 8 Oyuncusuyum. Oyunun Databaseleri Data Klasörü ve OBBden oluşuyor genel olarak oyunlarda PARA hangi dosyada yani şunu değiştir şu yap 9999999999 olsun demenizi istiyorum bide bunları Hangi programla açabiliriz? Hex Az biliyorum.. Mesela arkadaş güncel versyonun hilelisini (para hilesi) olanını yüklemiş bende ise
1.000.000 Coin var ben bunu 10.000.000 yapmak istiyorum ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum... :mml:mml:mml

mummy213

Katılımcı Üye
7 Haz 2014
618
0
34 & 37
2. Sotuna cevap:
1. Olarak internetten aradtirabilirsin
2. Bazi hile programlariyla ornek:cheat engine filan
3. Dosyadan degistirceksende pc ye bagla oyunun data sini bul o dosyayi rar olarak ac ve orda ki dosyalrdan degistir kullanabilicegin programlarsa : macromedia, notepad +++ filan

15 Tem 2012
82
0
Hileli apk istemiyorum hani sadece 1.000.000 olan paramı örneğin notepadte
1.000.000 ı silip 1.100.000.000 yapmak istiyorum onu geçtim cheat engine olmaz çünkü android olarak gamekiller var yüklemem zor garantisi kaçıyor ROOT atmam gerek ben 2 sene sonra atıcam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.