Mobil Android oyunlarda OBB Dosyası Nasıl Düzenlenir?'

Feritbycn

Yeni üye
16 Tem 2019
32
0
merhabalar sevgılı tht uyelerı ve yonetıcılerı.ben bır oyunun para bırımını degıstırmek ıstıyorum . gameguardıan ıle degıl benım oyunda degıstırdıgım para bıırımı baskası benım duzenledıgım oyunu yukledıgımde oyunu ılk actıgında bnm degıstırmıs oldugm para bırımı yansısın ıstıyorum bunun ıcın hangı yolu ızlemem lazım hangı programlar gereklı yardımcı olurmusunuz tesekkurler..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
23
Teşkilat
Cevap: androıd oyunları ıcın obb dosyası duzenleme

Merhaba, bu konu çok basit bir konu değil uğraş gerektirir. :

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=FLHpfswfhXk[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
merhabalar sevgılı tht uyelerı ve yonetıcılerı.ben bır oyunun para bırımını degıstırmek ıstıyorum . gameguardıan ıle degıl benım oyunda degıstırdıgım para bıırımı baskası benım duzenledıgım oyunu yukledıgımde oyunu ılk actıgında bnm degıstırmıs oldugm para bırımı yansısın ıstıyorum bunun ıcın hangı yolu ızlemem lazım hangı programlar gereklı yardımcı olurmusunuz tesekkurler..

Para birimleri online oyunlarda sanal sunucudan , offline oyunlarda ise data dosyalarından gelir.Obb dosyasında ise oyun için gerekli olan grafik tasarımlar ve modüller bulunur , kısacası siz apk dosyasını değiştirmek istiyorsunuz ki, otomatik olarak data dosyası da değişsin.Bunu da yapmak için Android Studio kullanılabilir , ama fazlasıyla zordur.

Çoğu zaman türk siteleri crackli oyun apklarını yabancı sitelerden çalarlar , bence ingilizce ararsanız her türlü crack bulunabilir.:mutlu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.