Android Pro Gizli Mesaj Byzehirx

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Merhaba değerli FORUM üyeleri
Siz kıymetli kardeşlerimle tekrar bir konuda buluşmak beni her zaman ve hep heycanlandırmıştır (belirtmek istedim)
Bugünlerde FORUM da sizlerin arasında olamamak benim canımı sıkıyor sebebi > Kücük bir sağlık sorunu ama tez vakitte bu durumu tersine cevirmek adına ciddi ve bir o kadar cabam var PES ETMEK y0K

Android:APK
Konu:pro Spy Mesaj
Yapılma sebebi:bugün herhangi bir sebepten ötürü piyasada gördügünüz bütün uygulamların bir amaça hizmet ettigini bilin arkadaşlar hiç birşey boşa degildir.( belki senin ihtiyacın yok ancak bir başkası için önemlidir.)

Her uygulamanın bir hikayesi vardır.

Benim Ahmet adında bir kardeşim var çocukluk arkadaşım zamanında ÇOK okulu kırıp SİMİT satmaya ve hayatlan mücadeleyi sırt sırta verdigim kardeşim kadar cok sevdigim bir arkadaşım.
Bu değerli ve kıymetli kardeşim bir kızı cok sevdi ve halende içinde yüreginde köz olmamış ateşi var KIZ halen bekar ancak bizim ahmet ailesinin zoru ile nişanlandı fakat RAMAK kaldı bıçak kemik sözünü bilirsiniz ONA. yannış anlaşılmasın ATASÖZÜDÜR.
Ahmet eski ama halen sevdigi kıza yazıyor MESAJlaşıyor bu durumu taksip eden olur olmaz bilmem ancak ESKİ kız arkadaşı konuşmak istemesede bizim ahmet pek yerinde duracak gibi degil cünkü bunalmış çocuk.
Bilerek cep telefonunu nişanlısı yanında ortada bırakarak birşeyler anlatmak istesede bu durum pek işe yaramıyor(buraya kafa yormaktan geceleri sokak lambasında yürür olduk gardaşımla)
Ben ise bu duruma bir APK ile el atmak istedim belki bilirsiniz (NE şiş YANSIN Ne de Kebaq)
Belliki bugünlerin huzuru yakın zamanda bozulacak ve bende bir dost olarak konuşmaktan yoruldum ve bir cözüm buldum.
Ahmetin telefonuna bir APK yükledim şuan altta detaylarını okuyacaksınız.
Daha önce FORUM için yaptığım (BUYRUN https://www.turkhackteam.org/google-android/1467698-android-sifreli-mesaj-uyg-zehirx.html )ama bugün arkadaşım için yaptıgım bir uygulama.
tumblr_ondr4pBED61tikbino1_500.gifv

Bu uygulama > Pro Spy Mesaj bir iki ayar ile tamamen gizlenen mesaj iletmenize ve almanıza olanak saglıyor
10/30/50 bu rakamlar sizin yazmış oldugunuz mesajın kaç SANİYEDE kaybolmasını istediginizi belirtmektedir.
Siyah/Beyaz bu renkler ise TEMA olarak kullanılmaktadır. NEDEN MAVİ/KIRMIZI/ gibi renkler yok derseniz.
Bu uygulamayı kullanmak zorunda kalan insanın hayatında hiç renkli birşey yok o yüzden SİYAH/Beyaz tercih ettim.

Uygulamada bildirim YOK
Ses YOK
Mesaj Paketine ihtiyaç yok
ROOT yok
Sadece internet olsun KAFİ yeter.

Uygulama :Notları ve detaylarına aşağıda kağıt üzerinden bakabilirsiniz.
Gelelim neden ben konularıma NOT aldığım defterimden sayfalar paylaşıyorum ?
bu şu anlamı taşıyor
1.Hiç bir uygulama plansız yada detay düşünülmeden yapılmaz.
2.Uygulama bir günde yapılmaz bu süre 3 5 10 gün uzuyabilir ancak benim gibi (ANDROİD) hastasıysanız proje ile uyur proje ile uyanırsınız ve aklınıza gelenleri NOT ALIRSINIZ bu yüzden NOTLARIM derim.
3.Gençsiniz yetenekli hevesli ve kabiliyetlisiniz bu NOTLAR sizlere birşey anlatması ve aklınızdan geçenleri bir kenara not alıp bugün olmasa dahi elbet birgün diyip yapmanız.

giphy.webp

Neden biliyormusunuz arkadaşlar bu satırları okuyorsunuz
https://www.turkhackteam.org/google...el-android-x-spy-casus-uygulamasi-zehirx.html
Link verdim yukarı X-Spy uygulamasının Hayali 2.5 yıl öncesine dayanıyor siz biliyormusunuz ?
ama VETERAN7 YAKAMOZ hoca ve UZMANİZ abim bilirler ben bu hayalimi kurdugumda bu adamlar vardı
bu adamlar şahit oldu ama bende unutmamak için notlar aldım belki size basit ve sıradan gelebilir ama benim için öyle olmadı olmazda.
bu işin ticaret boyutana bakacak olursakta ciddi anlamda teklifler aldım ama benim hayalim satılık olmadı ben sizler için yaptım sizlere örnekler olsun diye ders videoları cektim.

fazla uzatmak istemiyorum MESAJI aldınız klavye başında KEKveKOLA keyfi yapmak boş zaman öldürmektir.
Artık ufaktan hareketlenin gençler GOOGLE ANDROİD kategorisi sizi ve konularınızı bekliyor.

bugün beni ben yapan beni bilinen ve tanınan yapan bu konuda Turk Hack Team ailesi ve üyeleridir.
birileri konularımı başka forumlarda gösterdi ki bu SİTELER isim vermiyecegim Türkiyenin bizimle ilk sıraları paylaşan HACK siteleridir.
birileri videolarımı paylaştı ve insanlar izledi.
bunlar hep sizin bizim sayemizde oldu ANCAK ben Gögsümdeki THT logosunu hiç çıkarmadım gerçi bu konuda kücük yaramazlıklar yapmıştım ama heves işte.
benim AHMETİMİN bir sözü var #Aklımızda olacağına Kafamızda Dursun diye bu sözü severim inceden. :)

APK ile ilgili Tekrar konu altına bildirim atacağım.NOT

Son düzenleme:

aliyestero

Üye
30 Ocak 2016
89
1
Hocam her insan zekasının beli bir yüzdesini kulanabiliyor sizin maşallahınız var başarıların devamını dilerim. Siz bu konumda üretici biz tüketiciyiz zamanlan inşallah bizde üretici oluruz saygılarımla

BygooqLe

Yeni üye
18 Mar 2015
24
0
Osmaniye
Android dile Gelse ilk kelimesi Byzehirx olur galiba
Android hakkında ufkum bu adam sayesinde aydınlandı.

Sırf bu adam için foruma gelenleri konularının altında ki yorumlardan okuyabiliyoruz.
Birgün teknoloji hakkında bir yazılı olursa okulda KOCA bir A4 Kağıtının tam ortasına BYZEHİRX yazar
altına okul numaramı adımı soy adımı yazar gider hocanın masasına bırakırım.
ben az diyim siz çok anlayın bakışı atarım hocaya :)

umarım daha iyi yerlere gelirsin.

PoyrazYare

Katılımcı Üye
30 Mar 2019
614
200
Elinize emeginize saglik hocam yine guzel bir APK dosyasi cikardiniz her uygulamanizin bilgilerini inceledigimde ilgimi cekiyor ve bu androide gözümü aciyor ve gercekten sizler gibi guzel yurekli insanlarin sayesinde bir kac bilgi sahibi olup birseyler arastiriyoruz bu yuzden cok tesekkur ederim eline eemegine saglik tez zamanda iyleş... Ahmet abide canini sıkmasin her sey bir gun gonlunce olucak kalbinle inansin yeter allaha emanet..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.