Android Programlama Dersleri

Eldrithc

Üye
7 Tem 2014
131
0
Bu set yeni başlayanlar için de kullanılabilir. Android studio kullanarak size temel java bilgisi ve android programlama veriliyor.İçerisinde 9 bölümden oluşan toplam 68 tane ders var. Nasıl proje oluşturulacağından uygulamalarınıza nasıl AdMob reklamları ekleyeceğinize kadar. Toplam süre yaklaşık 12.5 saattir arkadaşlar.Ön bilgiye ihtiyaç yoktur eğitim videoları içerisinde veriliyor zaten bilgiler. Başlangıç ve orta seviyeye kadar android programlama öğrenebilirsiniz. Set 3.08 GB'tır ve hepsi 720p' dir. One Drive'dan paylaşacağım için indirirken microsoft hesabı isteyebilir. Yararlı olması dileği ile.

İNDİRME LİNKİ

Virüs taraması yapıp video çektim arkadaşlar. Buradan bakabilirsiniz: [ame="https://www.youtube.com/watch?v=EQ10GoU952U&feature=youtu.be"]VİRÜS TARAMASI[/ame]

Edit:İmla ve Video eklenip düzenlenmesi.

Son düzenleme:

L0RDASLAN

Yeni üye
25 Haz 2016
9
0
baya iyi adım adım geliştiriyor sizi ben kullandım faydasını da gördüm android e sarmıştım ne zamandır kitaplar falan aldım böyle internetten makaleler falan derken sonunda meyvelerini alıyorum öneririm arkadaşlar bir de youtube üzerinden böyle kanalları takip edin gerçekten işe yarıyor

Eldrithc

Üye
7 Tem 2014
131
0
Teşekkür eden arkadaşlarımın hepsine ben de teşekkür ederim... Uğraşıp hazırladım ve sağolsunlar teşekkürleri eksik etmiyorlar. Ne demek yararlı olur umarım hepimize :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.