Android Q ile wps pin ile rootsuz wifi baglanmak Mümkün mü

HaRReS

Yeni üye
22 Haz 2015
28
0
Xiaomi resmi note8 pro kullaniyorum. Wifime wps pin ile bağlanmak istiyorum. Rootsuz bağlanmak mümkün mü?

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
1-Play storeda bulunan wifi kırma programlarından birini indir
2-wps ile bağlan seçenegine tıkla (wps numaralarını kendi dener normalde) kendin belirle
3-kendin belirleyecegın için wps numarasını bilmen gerekiyor bunun için modem arayüzüne gir //modem arayüzüne girmek için cmd>ipconfig>varsayılan ağ geçidi. // yazarken aklıma geldi sen telefondan yapmak istiyorsun o halde bağlı oldugun wifiye tıkla varsayılan ağ geçidini bir tarayıcının adres kısmına yaz enterla //bazı android cihazlarda yazmıyor varsayılan ağ geçidi genellikle 192.168.1.1 olur
4-modem arayüzü şifreni öğrenmek için modemin üstüne bak yoksa, internettden bakabilirsin
5-WPS>kablosuz ayarları>sanal pin numarasını 2.adımdaki programa yaz

Takıldığın adım olursa mesaj atabilirsin

Son düzenleme:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Xiaomi resmi note8 pro kullaniyorum. Wifime wps pin ile bağlanmak istiyorum. Rootsuz bağlanmak mümkün mü?

Merhaba, rootsuz kırman elbette mümkün (tecrübelere sabit) lakin kırma oranın çok düşük oluyor eğer modem eski ve senin bulunduğun konumdan sinyal gücü iyiyse bir şansın oluyor. Ayrıca bu root mevzusu öyle internette abartılacak kadar kötü bir şey değil.

Wifi güvenliğini testetmek için sana önerim "Wps-Wpa Tester" olacaktır. Piyasadaki en iyi applardandır.

Onuda bu konudan edinebilirsin @Ƴαĸαмoz1Յ1Գ hocam paylaşmış saolsun

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=K00LnVqz_Qc[/ame]

Yukarıdaki uygulamaların bir çoğu en sağlam wifi güvenlik test uygulamalarıdır. İyi forumlar dilerim..

tJoGV2.gif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.