Android real 3d live wallpaper desing

18 Şub 2011
62
0
Samsun
Arkadaslar merhaba.

Android icin canli duvar kagidi tasarlamak istiyorum. Bunun icin cad programinda 3 boyutlu bir nesne cizdim. Bu nesne ayni zamanda hareket ediyor, canlı yani.
Freecad kullaniyorum. Dogru yolda miyim emin de degilim.

Freecad da tasarladigim bu 3 boyutlu nesneyi androidde calistirmak icin hangi format olarak cikti almam gerekiyor ?

Bir ilerki asama olarak accelerometer denge sensorunden aldigim verilerle senkron hale getirmeye calisicam. Derinlige de sahip olan bu nesne hareket ediyorken accelerometer ile her üc boyuttan alinan veri sürekli güncel olmasi lazim. örnek video atiyorum arkadaslar asagida mevcut yapmaya calistigim sey tam olarak budur.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=8duxyu4AT-M&feature=emb_logo[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.