Çözüldü Android rom, twrp, recovery sorunum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Arkadaşlar merhabalar bugün samsung j7 2016 modelli telefonuma 8.0.1 yazılım atayım dedim başıma bir sürü bela açtım ne yapmalıyım?
Normal rom'um 6.0.1
Odinden rom yükledikten sonra 'komut yok' hatası verdi nette araştırırken recovery mode'dan sıfırlamaya çalıştım o mode'a girmedi çalışmıyor yani elde kaldı download mode ben de dedim ki twrp yükleyeyim twrp'den başka rom atarım (SD karttan) odinden fail hatası verdi (6.0.1) sonra ne oldu bilmiyorum ama başlangıç kendi kendini tekrarlıyor neyi bozduğumu anlamadım xda forumda da dolaşırken twrp'de terminalde kod yazmaya çalıştım böyle bir dosya yok diyor zaten pc'de dahili depolama 10 GB / 0 görünüyor galiba herşeyi sildim asıl sorum şu telefoncuya götürsem ne kadara patlar?

Moderatör tarafında düzenlendi:

NanoMen

Katılımcı Üye
12 Haz 2016
251
8
🕋
telefoncuya gidersen 15-20 tl ye halledersin de kendin yapabilirsin
recovery moddan format at telefona ondan sonra download moda gel stock romu odinle flashla
stock romu sammobile.com sitesinden indirebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.