Android root ve rat

FAKULTE

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
498
57
İstanbul
En iyi andırır root hangisidir telefon samsung j7 prime 2. - 9 andorid
Ve en iyi rat hangisidir uzaktan hack icin . Tüm detaylarıyla yazarsanız sevinirim . Lütfen günel olsun

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,142
210
root dediğin şey esasında root access tir kök dizin erişimidir yani.
Android default olarak kullanıcısına kök dizin erişimi vermez kullanıcı geri dönüşü olmayan hatalar yapamsın diye root dediğimiz olay bu erişime sahip olmaktır
rat dediğin şey ise remote admin tool(trojan) dur uzaktan yönetim aracı (truva atı)
bu 2 şeyi nasıl birbirine karıştırabildin ?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
root dediğin şey esasında root access tir kök dizin erişimidir yani.
Android default olarak kullanıcısına kök dizin erişimi vermez kullanıcı geri dönüşü olmayan hatalar yapamsın diye root dediğimiz olay bu erişime sahip olmaktır
rat dediğin şey ise remote admin tool(trojan) dur uzaktan yönetim aracı (truva atı)
bu 2 şeyi nasıl birbirine karıştırabildin ?
Ben arkadaşın buna cevap verebilecegini düşünmüyorum.
Bilgisi olmadığından sorup bilgi istiyor olabilirde :)

FAKULTE

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
498
57
İstanbul
Ya arkadaşlar şimdi söyle birşey var . Telefoncu diyor hangi rootu atayım bunu soruyorum hangisi iyi diye 2. Ise uzaktan hack aracı olan rat hangisidir bunda anlamayacak birşey varmı bilgim eksik evet ama biaydinlatsaniz .d ayiktirin bea

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.