Android rootsuz sistem uygulaması kaldırma

Roothaning

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
653
2
Merhabalar bugün aslında bir kısmımızın sevmediği
ama root atılırsa ya cihazımı bir şey olur korkusu ya da garanti kapsamının dışına çıkmasından korkarak sinir bozucu sistem uygulamalarından kurtulamamasından ötürü sizlere çözüm yolları göstereceğim.
ADB TOOL İNDİR
[COLOR="white

keremakman

Yeni üye
13 Ocak 2018
30
0
download moduna almamız gerek mi?
huawei cihazımı bağladım bilgisayar görüyor cihazı ama cmdde list of devices attached hatası alıyorum.

Delphoi1

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
644
0
KKTC
Size bir not tamamen silinmiyor uygulama değerlerini 0 indiriyor sadece bir nevi devre dışı bırakmak gibi telefona format atılınca silinen sistem uygulaması geri gelicektir.

Roothaning

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
653
2
-Evet doğrudur kısmen siliyor fakat bazı uygulamalarıda tamamen kaldırdığıda oldu bende.
Bu uygulamaları gerçekleştiren programlarda mevcut ben sadece daha kodsal olduğu için bu konu altında paylaştım.

-Hayır dowloand mod almanıza gerek yok telefonunuzu öte yandan usb hata ayıklamayı açarak tekrar deneyiniz bu arada orası normal cmd değil tools kurmanız gerek fark etmediyseniz diye söyledim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.