Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,426
7
2,039
35
Osmaniye 80

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:
10 Ara 2009
244
0
zehir reis şu android ratlar arasında sağlam bişey yokmu hep web tabanlı paralı sömüren şeyler var şöyle bi aramaları sesli kaydeden kurulan kaldırılan uygulamaları kayıt eden hem log lu hem anlık izlenen rat olsa bide android gelen bütün bildirimleri log tutsa ordan mesajlarıda okuyabilirsin az çok.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,426
7
2,039
35
Osmaniye 80
zehir reis şu android ratlar arasında sağlam bişey yokmu hep web tabanlı paralı sömüren şeyler var şöyle bi aramaları sesli kaydeden kurulan kaldırılan uygulamaları kayıt eden hem log lu hem anlık izlenen rat olsa bide android gelen bütün bildirimleri log tutsa ordan mesajlarıda okuyabilirsin az çok.

bu konuda calişma mevcut.

fakat zamana ihtiyac. var şuan icin.

sizden zaman istemekdeyim.
spy sound uuygulamasi yani ortam ses kaydi.
hazir ama paylasamiyorum hedefimiz 1.000 ;2.000 tl satilan casus yazilimlari alt etmek ve bu zaman gerektiriyor :)

biraz daha zaman yakinda spy konumuzu duyacaksiniz

qRunt11

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
695
2
bu konuda calişma mevcut.

fakat zamana ihtiyac. var şuan icin.

sizden zaman istemekdeyim.
spy sound uuygulamasi yani ortam ses kaydi.
hazir ama paylasamiyorum hedefimiz 1.000 ;2.000 tl satilan casus yazilimlari alt etmek ve bu zaman gerektiriyor :)

biraz daha zaman yakinda spy konumuzu duyacaksiniz

Yanlış anlama ama bir cümleyi neden beş paragrafa boluyorsun?

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
hocam biliyorsunuz apk editleme konunuz vardi bilgisayardan ben apk indiriyorum ama not defteri olarak geliyor sizin anlattığınız videoda daha farklı bir formatta ne yapabilirim edit yapamıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.