Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,384
1,996
Dinlenmede.

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,384
1,996
Dinlenmede.
hocam galiba android uzmanıydınız bazı sorularım burdan sorayım;
1 google android kullanıcılarının chazlarına erişebiliyor mu ?
2 bir işletim sisteminde nasıl uzmanlaşılır, ne kadar zaman alır
3 başka işletim sistemleri bize erişebilir mi -geliştiren şirket-
4 hocam özel mi tam bilmiyorum ama hangi programlama dillerini biliyorsunuz
5 androidin geleceği parlak mı ?
1.evet
2. Uzun bir süre
3.imkansiz olasılık dışı
4.A B C D E
5. Şaka yaptığını düşünüyorum :)

hwyb

Yeni üye
12 Şub 2022
10
2
Daha önce böyle bir soru sormuştum taş düşürüyordunuz diye cevap vermediniz umarım şimdilik iyisinizdir. Bu arada geçmiş olsun dileklerimi tekrardan söyleyip sorumu baştan sormak istiyorum.
Kurbanın telefonuna göndereceğim bir link veya resimle, yalnızca bir kez tıklayıp gereken tüm izinleri kendi kendine arkaplanda verecek bir apk veya başka birşeye ihtiyacim var. Program veya yöntem ile alakalı bilgilendirirseniz sevinirim.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,384
1,996
Dinlenmede.
Daha önce böyle bir soru sormuştum taş düşürüyordunuz diye cevap vermediniz umarım şimdilik iyisinizdir. Bu arada geçmiş olsun dileklerimi tekrardan söyleyip sorumu baştan sormak istiyorum.
Kurbanın telefonuna göndereceğim bir link veya resimle, yalnızca bir kez tıklayıp gereken tüm izinleri kendi kendine arkaplanda verecek bir apk veya başka birşeye ihtiyacim var. Program veya yöntem ile alakalı bilgilendirirseniz sevinirim.

İlk önce bunu oku Request app permissions | Android Developers

Tek tıklama ile casus uygulaması veri sagliyamaz sana. + Profesyonel bir destek uygulamaya sahip olmadikca düşündüğün gerçekleşemez imkansız dahi derim.

Bak ben herzaman söylerim >kişisel uygulamalar ile hedeflenen kişi yada kişilerin gereksimleri gözetleme yaparak casus uygulaması yükletebilir ve eylem gercekleştirebilirsiniz.

İnsanlar bilgisayar keylogger yöntemini android üzerinden sagliyabilecegini düsünmesi tamamen yannıştır ama kimse bunun farkina varacak kadar bilgili ve tecrübeye sahip değil.

Ben dahi anti virüsleri atlatabilsemde (TEK) bir izne muhtaç kalıyorum

Örnek bir sosyal mühendislik yapalim.
Sen benim arkadasim tanidigim birisin ve fotoğraf çekmeyi çok seviyorsun ve paylaşıyorsun (hedef burda sensin)

Ben bir fotoğraf cekme uygulaması yaparim ve bunu bir başkası yapmış gibi sana söylerim (Pro) sürümüne sahip oldugumu ve sana bunu kullanmanı tavsiye ederim ( sen fotoğraf çekiyordun ) ve içine casus uygulamasini koyarim sen uygulamayi yuklediginde tüm dosyalarina erişim sağlarım. İstersen uygulamayı geri sil :) ama yine elimde olursun ve kaçamazsın.

İşte bu senaryo kişisel bir çalışma ve hedefleme.

Bu yorumdaki her cümleyi oku ve tüm linklere bak ne demek istedigimi anla ve yorumlar bu arada çözüm olarakta işaretle.

Bekliyorum yorumunu düşünceni.

@hwyb

kolboy

Katılımcı Üye
15 Ağu 2008
586
3
Merhaba hocam. Android pdf hack ile ilgili detaylı bir kaynak varmı bu videonun sahibine mesaj attım 150dolara programını satıyor ama güvenemedim acaba bunun kendim yapmam mümkün mü nasıl yapılır yolu nedir bilgi verirseniz çok sevinirim kolay gelsin.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,384
1,996
Dinlenmede.
Merhaba hocam. Android pdf hack ile ilgili detaylı bir kaynak varmı bu videonun sahibine mesaj attım 150dolara programını satıyor ama güvenemedim acaba bunun kendim yapmam mümkün mü nasıl yapılır yolu nedir bilgi verirseniz çok sevinirim kolay gelsin.

Yorgunum şuan akşam dönerim konuya başka sorularda olursa toplu cevap vermiş olum yazacak soracak olan varsa konu altına yazsın

Cyberenemy

Üye
23 Nis 2015
105
3
South America - Sun Temple
Tam da yeni konu açmaya çekiniyordum. Bu konu denk geldi, sağolasınız. Sorumu sorup kaçıcam.

Yeni telefon almak zorunda kaldım 2.500'e GM nin 21 plus modelini aldım. İnternette kullanıcılardan gelen -az sayıda da olsa- şikayet mevcut. Ürün geleli henüz 2 gün oldu ama benim yerime amcam aldığı için henüz açmadım. Önerir misiniz yoksa uzak dur der misiniz? Donma, kasma, görüşme esnasında sorunlar yaşadığını söyleyenler var. Siz ne dersiniz? Uzatmadan iade mi edeyim? Açıkçası kararsız kaldım. Kötü bir telefon diye gömenler mi haklı yoksa fiyat performans ürünü, bu fiyata daha iyisi bulunmaz diyerek övenler mi, ne dersiniz?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,384
1,996
Dinlenmede.
Tam da yeni konu açmaya çekiniyordum. Bu konu denk geldi, sağolasınız. Sorumu sorup kaçıcam.

Yeni telefon almak zorunda kaldım 2.500'e GM nin 21 plus modelini aldım. İnternette kullanıcılardan gelen -az sayıda da olsa- şikayet mevcut. Ürün geleli henüz 2 gün oldu ama benim yerime amcam aldığı için henüz açmadım. Önerir misiniz yoksa uzak dur der misiniz? Donma, kasma, görüşme esnasında sorunlar yaşadığını söyleyenler var. Siz ne dersiniz? Uzatmadan iade mi edeyim? Açıkçası kararsız kaldım. Kötü bir telefon diye gömenler mi haklı yoksa fiyat performans ürünü, bu fiyata daha iyisi bulunmaz diyerek övenler mi, ne dersiniz?
Kesinlikle kulak asma şikayet.com sitesine.
3 yıl GM elite 2 yıl başka model toplamda 5 yıl kullandım ve eşime dostuma aldirmistim.

Hiç bir sorun problem yasamazsiniz ama cihazın gücü sizi tatmin ediyor ve yüksek performans beklemiyorsaniz sorun yok.
Bu arada o cihazda Pubg akıcı oynuyabilirsiniz buda size referans olsun.

cQtery$

Yeni üye
19 Mar 2022
1
0

MERHABA ARKADAŞLAR

Belirtmem gereken konu

bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Mobil için herhangi bir kod editörü önerirmisin?

Richetta

Üye
23 Eki 2020
64
19

MERHABA ARKADAŞLAR

Belirtmem gereken konu

bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

++++++

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.