Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

birisirib

Yeni üye
27 Mar 2019
32
0
Cevap: Android Soru Cevap Konusu By ZehirX

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

abi telefonum note 8. telefonu pc usb ile taktıgımda harici disk gibi nasıl gösteririm ?

birisirib

Yeni üye
27 Mar 2019
32
0

silinen videoları geri getirmek istiyorum. program yerel disk d yi yerel disk c yi hard diski falan görüyor. telefonu görmüyor. eğer telefonu da harici disk olarak gösterirsem videoları geri getirebilirim. o yüzden amacım telefonu harici disk gibi göstermek

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

2 haftadır mesajima cevap alamıyorum kimse boşuna mesaj yazıp yormasın kendini. konuyu detayli bir şekilde anlatacagınıza surekli güncel tutup mileti boş bilgiyle dolduruyorsunuz ayrica konuyu özelere taşıyıp nasıl bir zevk aldınıza pek aklım ermedı dogrusu bu konuda form yetkililerini boş bilgi paylaşan arkadaşlar konusunda uyarmak istiyorum bu konuda haksızsam haksızsın diyebilirsin

Senin aliyestero yorumundan şunu anlamak gerek galiba (bu konu) forumda aktif/guncel fakat içerik pasif/cevapsiz
Ve ekliyerek konu özel mesajlaşma kutularını doldurduğunu ima ediyorsun sendenbitanedahayok.

Cevap @885+1
Gösterim @52.000
Gunluk ortalama bu konunun link tıklanması 50 kisiye denk geliyor (hsp) soru sormak yada sorusuna verilen cevabı okumak için yoksa konu istatiskleri bu kadar yüksek olmaz.

Ve abicim sen soruna cevap alamamaktan yakınıyorsun seni üzmek adına soylemek istemezdim fakat

Sen özelden soru soruyorsun ve sana sorunu buradan sorman için link vermistim.
Bu konuda gözümün gördüğü ve bilgimin oldugu kadar cevap veriyorum.
Hiç bir soru okunmamazlik yapilmiyor ki forumun en aktif konusu sayilacak yerdesin.
Ancak silayetini gelip ozelden yapsaydin böyle ciddiyetini yitirmiş gibi oldu.

Umarım uykuluydum yazarken dersin okudugunda :)

Joe McLean

Yeni üye
19 Ocak 2019
25
3

Mehaba. Ben Huawei Honor 9 lite kullanıyorum. Bootloader hiç bir şekilde unlock olmuyor. Resmi sayfası artık key vermiyor. Bunu unlock etmenin bir yolu varmıdır?
Önceden teşekkürler.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

App İnventor 2 ile android uygulama ders videoları yakında burada olacaktır.
Video ders konu başlıklarını yazacagim buraya sıralamayı.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

Rootsuz telefona whatsapp key nasıl alınır ? Telefon general mobile gm8 root yok henüz ?

1.GM8 Root atılmıyor system tamamen korunaklı bu duvarı aşmak sıradan insanlar için OYUN SAHASI degil bilgi+tercübe gerek
2. Whatsapp Keys Root izni ister dosya erişimine ancak bu şekilde yol bulabilirsin.

Fakat sana şöyle bir akıl verebilirim o whatsapp ı farklı bir cihaz üzerinden açtırıp yedeklenmesini sağlarsan işte o zaman bir şansın olabilir.

Pengi

bu konuya
https://www.turkhackteam.org/google...dosya-kontrolu-whatsapp-data-hack-zehirx.html
ve bu video izle belki bir fikir verir sana
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ipwSiHCzapw&feature=emb_title[/ame]

Son düzenleme:

silmonbolive

Yeni üye
17 Nis 2015
17
0
Diyarbakır

öncelikle selamün aleyküm kardeşim ben bir türlü bu huwaei mate 20lite cihazıma root atamıyorum. bootloader kilidini açmam lazım ama açılmıyor sana zahmet bu huwaei için yeni bir konuaçıp bunu çözebilirmisin

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
Moderatör tarafında düzenlendi:

greenGhOsT

Yeni üye
24 Kas 2019
6
0

Merhaba, oldukça zahmet verdiğin gözüküyor kardeşim. Başarılarının devamını dilerim. Şu "Foruma Özel Android X-Spy Casus uygulaması By ZehirX" konu baslıgıyla okumaya basladım. Her sayfaya da ayrı ayrı baktım ama sonunda reel hayat ve sağlık sıkıntılarını atlattıktan sonra donecegını yazmışsın. Nitekım atlatmıssın da cok sukur. Şimdi XSPY için tekrar işlevsellik basladı mı? indirip, kurup gerekli link'i gonderebılıyor muyuz ozelden?

aliyestero

Üye
30 Ocak 2016
89
1

Verdigin emekler inkar edilemez reis eline koluna sağlık Android dalında THT verdigin katkıların devamını diliyorum

Aramızda ufak tefek husbetler oluşsada biz bir aileyiz aramızda halederiz.

Elimden bir şey geldince yardimci olmak isterim.

uygulamada cıgır açacak inşallah 👍

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

Merhaba, oldukça zahmet verdiğin gözüküyor kardeşim. Başarılarının devamını dilerim. Şu "Foruma Özel Android X-Spy Casus uygulaması By ZehirX" konu baslıgıyla okumaya basladım. Her sayfaya da ayrı ayrı baktım ama sonunda reel hayat ve sağlık sıkıntılarını atlattıktan sonra donecegını yazmışsın. Nitekım atlatmıssın da cok sukur. Şimdi XSPY için tekrar işlevsellik basladı mı? indirip, kurup gerekli link'i gonderebılıyor muyuz ozelden?

greenGhOsT Merhaba dostum uzun zamandır böyle güzel yorum okumamıştım bunun için Tşk
X-Spy uygulaması benim en değerli emek verip yaptığım bende yerinin ayrı oldugu bir uygulamadır

bundan tam 2 yada 3 YIL önce tam hatırlamıyorum ÜDY üyesi uzmanız abimle bir diyolugumuz olmuştu bana çıtayı yükselt sel gider kum kalır ( saygı ile hatırlanmak ve sevilmek istiyorsan ) ki hak ediyorsun bir imza bırak demişti. bu diyalogumuz PROFİL geçmişinde duruyor halen ve bende bu uygulamayı o zamanlar yapacagımı söylemiştim kayıtlara böyle geçti çok şükür rabbime geç oldu güç olmadı cok makale cok video okudum izledim ancak her seferinde ya bir yerde hata yaptım yada hayat işte rahat bırakmıyordu sürekli bir telaş oluyordu ama bu uygulamaya kadar cok uygullama yaptım fakat forum yaptıgım uygulamalara sevinirken ben sinsice ve usulca bu uygulama için çalışıyordum Sonunda yaptım grafik tema görüntü yada işlevliği kimilerine göre hoş yada boş görünebilir sorun degil . ben daha önce hiç bir forum üyesinin bu sadece THT için degil popüler sayılacak diyer sitelerde dahi foruma benim kazandırdıgım ANDROİD uygulamaları kadar kazandıran olmadı ki bu tarz uygulamanın seviyesini bile anlatmam. Uzmaniz abimin dedigi gibi oldu herşey bu forum ve GOOGLE ANDROİD bölümü sayesinde kendimi buldum saygı kazandım sevgiler gördüm dostum G.antep Hatay ve Osmaniye den arkadaşlar geldi tanıştık sohbet ettik ben telefondan hiç görmedigim bir insanın sevincini duydum ve heycanını yaşadım biraz tuhaf gelebilir ancak yaşadım biliyorum.

Konuyu ben güncelliyecektim fakat bu konumuz üzerine şuan yöneticilerden bir açıklama ve gereğini bekledigim unsurlar forum kuralları çercevesinde gerçekleşirse tabi ki planlarım var ben bir kac kişiye verdim uygulamayı vakit buldukca yapıyordum sessizden inceden sırf yaptıgımı duymasınlarda olurda yapamazsam gönül almıyım diyerekten ancak forumda konuya yöneticler tarafından bir hoş olmıyan davranış geldi ki bundan eminim ki düzelteceklerdir. biraz uzun oldu dostum idare et bende yazacak yer arıyormuşum foruma nasip oldu :)
Konu aktif

greenGhOsT

Yeni üye
24 Kas 2019
6
0

greenGhOsT Merhaba dostum uzun zamandır böyle güzel yorum okumamıştım bunun için Tşk
X-Spy uygulaması benim en değerli emek verip yaptığım bende yerinin ayrı oldugu bir uygulamadır

bundan tam 2 yada 3 YIL önce tam hatırlamıyorum ÜDY üyesi uzmanız abimle bir diyolugumuz olmuştu bana çıtayı yükselt sel gider kum kalır ( saygı ile hatırlanmak ve sevilmek istiyorsan ) ki hak ediyorsun bir imza bırak demişti. bu diyalogumuz PROFİL geçmişinde duruyor halen ve bende bu uygulamayı o zamanlar yapacagımı söylemiştim kayıtlara böyle geçti çok şükür rabbime geç oldu güç olmadı cok makale cok video okudum izledim ancak her seferinde ya bir yerde hata yaptım yada hayat işte rahat bırakmıyordu sürekli bir telaş oluyordu ama bu uygulamaya kadar cok uygullama yaptım fakat forum yaptıgım uygulamalara sevinirken ben sinsice ve usulca bu uygulama için çalışıyordum Sonunda yaptım grafik tema görüntü yada işlevliği kimilerine göre hoş yada boş görünebilir sorun degil . ben daha önce hiç bir forum üyesinin bu sadece THT için degil popüler sayılacak diyer sitelerde dahi foruma benim kazandırdıgım ANDROİD uygulamaları kadar kazandıran olmadı ki bu tarz uygulamanın seviyesini bile anlatmam. Uzmaniz abimin dedigi gibi oldu herşey bu forum ve GOOGLE ANDROİD bölümü sayesinde kendimi buldum saygı kazandım sevgiler gördüm dostum G.antep Hatay ve Osmaniye den arkadaşlar geldi tanıştık sohbet ettik ben telefondan hiç görmedigim bir insanın sevincini duydum ve heycanını yaşadım biraz tuhaf gelebilir ancak yaşadım biliyorum.

Konuyu ben güncelliyecektim fakat bu konumuz üzerine şuan yöneticilerden bir açıklama ve gereğini bekledigim unsurlar forum kuralları çercevesinde gerçekleşirse tabi ki planlarım var ben bir kac kişiye verdim uygulamayı vakit buldukca yapıyordum sessizden inceden sırf yaptıgımı duymasınlarda olurda yapamazsam gönül almıyım diyerekten ancak forumda konuya yöneticler tarafından bir hoş olmıyan davranış geldi ki bundan eminim ki düzelteceklerdir. biraz uzun oldu dostum idare et bende yazacak yer arıyormuşum foruma nasip oldu :)
Konu aktif

Rica ederim. Az bile yazdım ben. Hatta neden az yazabildiğimi, senin de mesajında yazdığın kısıma; 'gec olsun da güç olmasın' kısmına hitaben söyliyeyim:
Pazartesi günü akşamüstü saatleri DroidJack programını kurmaya niyetlendim. Tabii öyle hazır paket var da açıyoruz gibi olmuyor hiçbir şey. Kendimce bakmadığım kaynak kalmadı. Kimi linkler kırıktı bozuktu, kimi bilgiler yanlıştı veya eksikti ya da sadece kurulum anlatıyordu ve doğabılecek hatalardan bahsedilmiyordu.. Sonra program dısında etki eden hatalar olunca onlarla ılgılı ayrı arastırma yapıp cozumuyle ugrasmak zorunda kalıyorsun. Uzun lafın kısası; kurup, istediğime ulasınca saate bakmıstım ve saat Salı sabahı 7:30 olmuştu. He eminim ki bu kadar buyutülecek bir şey degıl. Çünkü bu kadar zaman alacak bir şey yok aslında ortada. Ama burada önemlı bır soru: kime gore zor degıl, kıme gore zaman alacak bırsey degıl! Port sözcüğünün kelime anlamını bu programını kurma sürecünde öğrendim. Sanırım bu herseyı anlatır. Velhasıl sen(ve aynı dendeki emekçi kardeşler) bir sürü küçük ve dağıtılmış detay parçaları birleştirmenin yanısıra(-ki bu basit olan yanıdır diyelim), birleştirilecek bu parçaları önce karadelikten çıkarmakla ugrasıyorsunuz. İnşallah herkesin gönlünce olur. İnşallah sen de umduğunu bulur, istediğin yere ulasırsın.

...ve eminim ki senin yaptığın bu uygulama üzerine kimse bilinçli bir şekilde kalp kırmamıştır. He ben kimseyi tanımıyorum veya buradakı paylasımlarından bıle kimseyi tanıyacak kadar okuma ve gezınme fırsatım olmadı henüz. Zaten 2 bucuk 3 aylık bos bir zamanım var ve ben bu boş zamanımda kendime kalıcı ve uygulamalı bilgi birikimi için katıldım bu çatı altına. Benim bu düşüncemdeki ana sebep, ortadaki takdire şayan uygulaman. Tez vakitte sular durulsun da biz de yararlanalım inşallah :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.